Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggelire tojás vagy zab +...

Reggelire tojás vagy zab + fehérje inkább?

Figyelt kérdés
Illetve ha zab + fehérje, akkor azt hogy készítsem? Tejbe rakjak fehérjét és úgy a zabot, vagy zabkását csináljak? (Ilyenkor melegítés közben kell bele rakni a fehérjét?) Mert napi 2 adag fehérjét akarok inni. Reggel felkelés után, illetve edzés után. Viszont az úgy jó ha megiszok egy fehérjét rá 15 percre pedig megeszek 4 tojást? Elnézést az elkapkodott kérdésért, csak siettem.

2017. máj. 18. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Tökmindegy. Nem kell minden egyes nap ugyanazt reggelizni mint egy droid.
2017. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
67%
Mindegy. Meg az is, hogy mikor eszed vagy iszod. A napi összbevitel számít.
2017. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
REndben, Köszönöm a válaszokat!!:)
2017. máj. 18. 11:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pl reggel banán/eper/málna kis dextróz, darált lenmag smoothie-re esküszöm.
2017. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az 5 db tükörtojás + 1 szelet teljeskiörlésű kenyérre esküszöm
2017. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én minden reggel iszom 50gr. zabot fehérjével összeturmixolva. Mellé minden reggel mást. Tojás minden formában,gyümölcsök,zöldségek. Ha van maradék húsom,összekeverem bab vagy borsó konzervel.
2017. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 extrabab válasza:

Szia :) ha komolyabban rászánnod magad az edzésre akkor én bátran ajánlanám ezt a termék családot!

[link]

2017. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megrendeltem fentebb linkelt terméket a protein buzz-tól. 3,17 kilós 9990 forintért véleményem szerint megérte. Ízre szerintem nagyon jó, legalábbis úgy érzem nem fogom egy könnyen megunni.
2017. máj. 22. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!