Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Calisthenics mellé fehérje...

Calisthenics mellé fehérje vagy tömegnövelő?

Figyelt kérdés
Izmosodni szeretnék.Tudom,hogy az étrend a fontos, de szeretném kicsit "felturbózni" a fejlődést edzés után egy shake-kel.(tudom nem csodaszer) Úgy érzem nem fejlődök rendesen a gyakorlatokban ,ezért gyanítom,hogy az étrend nem elég önmagában sajnos és ki kell egészítenem valamivel...Melyiket érdemesebb megvenni hozzá?
2017. máj. 20. 16:19
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Cukros tömegnövelő sosem kell. Protein tapkieget is csak akkor vegyél, ha nincs meg sima szilárd kajából a napi kb 2g x ttkg fehérje beviteled. Ha most is megvan, akkor fölösleges a tapkieg.
2017. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pénzed az étrendre költsd,ne a kiegre.Azért nem fejlődsz,mert nincs rendes,progresszív edzésterved meg az étrend nincs rendben.
2017. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem,jó étrend mellett talán több értelme lenne venni egy jó multivitamint?
2017. máj. 20. 18:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok valami jót?
2017. máj. 20. 18:07
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
Multivitaminból mega daily one és mellé még plusz 1g c-vitamin naponta. Vagy veszel multi pro-t.
2017. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi, néztem már én is azt a fajtát.És ez a Biotech Multivitamin for men milyen?A Mega Daily One Plus jobban megéri?
2017. máj. 20. 18:23
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
Jó az is.
2017. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!