Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok az infratrainerről?

Mit gondoltok az infratrainerről?

Figyelt kérdés

Fizikailag mi történik a szervezetben?

Azt írják 50 perc alatt 6-800 kcalt el lehet égetni, aminek 80% a víz, 20 meg zsír.

Sokan írják, hogy milyen jó, engem nem győzött meg a leírás alapján, inkább maradok a súlyzónál és a kardiónál, de kíváncsi vagyok.


2017. máj. 21. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Zsíros nők jól beveszik az ilyen fszságokat, azokat majd le lehet húzni. Aki csak és kizárólag azért képes sprotolni, hogy a kinézetével legyen nonstop elfoglalva, az mindig keresni fogja a könnyű utat.
2017. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Fizikailag nagyjából ugyanaz, mint amikor felveszel 3réteg ruhát szobabiciklihez: zsírégetés szempontjából semmi. Legalábbis közvetlenül nem fogsz ettől jobban "fogyni". Annyit segít, hogy folyamatosan melegen tartja a tested, amitől elvileg (én még nem találtam erre hiteles szakmai írást, gyanítom nincs) jobban dolgozik a szervezeted. Nem is mennék bele jobban, nem vagyok edző, sem fizikus, maradjunk annyiban, hogy a marketingje ezerszer erősebb -na meg drágább- mint a hatása.

Normális étrend, heti 3x30perc bringa vagy futópad, esetleg 3-4 súlyzós edzés és kész.

Ne dőlj be ilyen néphülyítésnek.

2017. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
100%
Maradj a normális edzésnél.
2017. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!