Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes testes vagy osztott...

Teljes testes vagy osztott edzesterv?

Figyelt kérdés

Üdv!

Egy gyors es egyszeru kerdesem lenne.

Ha a celom a minnel kevesebb ido alatt minnel nagyobb izomtomeg celepitese, persze amennyire lehet szarazon, melyiket celszerubb valasztani?

Teljes testes vagy osztott edzesterv?

Elorre is koszi! (nem, ez a kerdes nem a kozeledik a nyar es kockahas kell kerdes)


2017. máj. 21. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az osztott jobban bevalt.
2017. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
Kezdőknek teljes testes, utána meg lehet osztott, de elég a kétfelé bontott 3 vagy 4 napos egy ideig.
2017. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kezdőnek nem mondanam magam 1,5 eve edzek. A 2 fele osztott nyomo es huzo gyakorlatokra gondolsz?
2017. máj. 21. 18:54
 4/8 Cortez70 ***** válasza:

Úgyis lehet, de én inkább úgy bontom, hogy A nap: mell- hat-vall,

B nap: lab- kar. Ezt szoktam pár hónapig majd váltok teljes osztottra.

2017. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es akkor ezt a kettot szoktad valtogatni vagy miután attersz a teljes osztottra mar azon is maradsz?
2017. máj. 21. 19:05
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Ezt a kettőt valtogatom.
2017. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól még,hogy 1.5 éve edzel,nem biztos,hogy középhaladó vagy.Lehetsz kezdő is,ha az alapgyakorlatoknál nincsenek meg egyes súlyok.
2017. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1.5 év ebből a szempontból még kezdő. Én 2 évig tolnám a teljes testet. Aztán osztottat. Saját edzéstervem 3 hét osztott, 1 hét teljes test - ami ilyenkor már felér egy pihenővel.
2017. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!