Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Osztott edzés vagy ICF 5x5?

Osztott edzés vagy ICF 5x5?

Figyelt kérdés

Próbáltam már az icf-et, nagyon jó edzésterv, de nagyon hosszú, és leterhelő. Főleg az nem tetszik benne, hogy "minden nap van minden".


Az osztott szimpatikusabb (nem azért, mert könnyebb, de valahogy jobban kedvem van az egészhez, ha csak 2-3 izomcsoportot kell egyszerre leedzeni).

Kb. valami ilyesmire gondolok:


Mell-tricepsz-váll

Láb-felhúzás

Hát-csuklya-bicepsz


Has és vádli meg minden edzésen.


kb.9-10(?) sorozat, 10-12 ism.


Ezzel is lehet olyan szinten fejlődni, mint egy icf-el?



2017. ápr. 18. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan szinten fejlodni valoszinuleg nem, mert ugye az ICF teljes test, és heti 15 sorozat guggolástol jobban fog noni a lábad mint ha te 10-12 ismetlessel pumpalgatsz lábnapon 1x jo esellyel 5 sorozat guggolast aztan meg ilyen combfeszito vagy nem tudom miket.


Szerintem barmilyen dontest az eletben az alapjan meghozni, mihez van kedved, nem okos dolog. Altalaban utolag jobban is erzed magad, ha olyan dolgot csinaltal amihez nem volt kedved de hatásosabb volt.

2017. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cortez70 ***** válasza:
Kezdobbeknek icf. De haladok is nyomhatnak teljes testes edzést. Kinek mi jön be.
2017. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!