Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most kezdek csak el 2,5 év...

Most kezdek csak el 2,5 év edzés után étrenddel edzeni, mennyi kalóriát számoljak?

Figyelt kérdés

170gramm fehérjét fogok egy nap bevinni, a többi kalória természetesen zsírból és szénhidrátból lesz bevíve, eddig össze vissza ettem, és félig szemét kajával (mert azért ettem normális kajákat is) 3000-3500kalóriával lassan híztam, tiszta kajából mennyivel kéne kezdenem szerintetek a tömegelést? Próbáljam meg 3300-al?


18/F


2017. máj. 22. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy számold a szénhidrátot és a zsírt is mint a fehérjét.Ha nem hízol a szénhidrát bevitelt kell emelni.Kalóriával nem nagyon szokás foglalkozni.
2017. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pont hogy a kcal van a hangsúly.

ugyanúgy 3000-3500 körül kezd.

2017. máj. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
könnyebb a makrókat számolni és azt emelni grammjával de ahogy tetszik, vigyél be akkor 3500kcal-nyi zsírt aztán jó leszel -.-
2017. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Mi gond van azzal, ha a 170gramm fehérje mellett a többit zsírból viszem be?
2017. máj. 23. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:

arra írtam hogyha a kalória számítana akkor mind1 lenne ha ezt csinálnád de mivel nem szokás számolni ezért egy f***ság :D

nem a semmiért lett kitalálva hogy x gramm fehérje,szénhidrát,zsír/testsúlykilogramm ezekre figyel aki kicsit konyít hozzá nem azt hogy ez most akkor hány kcal, na mind1 csináld ahogy jónak látod

2017. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Csak a fehérje a fix, a másik kettőnél egyáltalán nem számít, hogy milyen arányban viszed be őket (kivéve szélsőséges eseteket). Én se fogok minden nap ugyanannyi szénhidrátot és zsírt bevinni, mert nem minden nap ugyanazt fogom enni, ezért egyszerűbb ha kalóriát számolok, mert az is ad egy fix maximum értéket amit ehetek aznap összesen.
2017. máj. 23. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!