Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó edzés utáni turmixnak?

Ez jó edzés utáni turmixnak?

Figyelt kérdés
2 tojás, 3 nagy kanál zabpehely, egy banán.
2017. máj. 23. 13:55
1 2
 1/13 Cortez70 ***** válasza:
Ha nyers tojásra gondolsz akkor nem. Nyesen szalmonellás is lehetsz, fele sem szívódik fel és vitamin hiányt is okoz az avidin enzim. Főtt vagy sült tojás kell. amúgy meg nem kell edzés utáni turmix, mivel nincs anabolikus ablak, nem kell egyből edzés után enni. A napi össz kajabevitel számít, nem az edzés utáni.
2017. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A zabpehely hasmenést okoz
2017. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az anabolikus ablakot a Sárga kapszulában is írják, mire gondolsz, hogy nincs olyan?
2017. máj. 23. 14:23
 4/13 anonim ***** válasza:
A Sárga Kapszula nem szentírás.
2017. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Biztos azért isszák neves testépítők is rögtön edzés után a turmixot, akiknek valószínűleg jobb testük van mint nektek valaha lesz.
2017. máj. 23. 15:36
 6/13 Cortez70 ***** válasza:
Nyilván, mivel koxolnak. Amúgy meg nem tudod, hogy pl én hogy nézek ki. De mindegy, azt csinálsz amit akarsz, csak te kérdezted. Választ kaptál, nem muszáj elhinni.
2017. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Hogy felkapta a vizet ez a kis b..uzi.Igyad a tojásos turmixodat,mert az a fontos,kajába meg sz.arj bele.Nem kell edzés után inni turmixot,ez egy marhaság,a tápkieg cégek agyszüleménye.
2017. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát nem én hittem azt,hogy edzés után kell írni turmixot.

Épp te vagy az a tipikus ember,aki olvas valahol valamit,amúgy 0 tudása van a témában,megkérdez valamit ezzel kapcsolatban valahol és ha valaki kijavítja,akkor felcsattanva jön azzal hogy:"dehát ezt itt és itt olvastam,ez a híres testépítő mondta

2017. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
"És ő biztos okosabb,mint ti itt együttvéve".Egyrészt tiszteletlen vagy mással szemben,Cortez tudja itt kb a legtöbbet,te meg leszólod,mint valami óvodást,másrészt meg ne kajálj már be valamit ilyen könnyen.
2017. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9: igazad van, legközelebb azzal fogok jönni, hogy a gyakorin ez és ez a névtelen senki mondta.
2017. máj. 23. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!