Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak ilyenkor?

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy tök jó edzéstervem, igen jól lehet vele fejlődni, erősödni. Régen sokat erősödtem vele, mindig volt kedvem az edzéshez. Most pedig nem azért nem erősödök, mert rossz lenne valami, hanem mert gyenge vagyok lelkileg. Megyek edzeni, 2 gyakorlat után abbahagyom, elmegy a kedvem. Guggolásnál is, bele menne az adott súlyba még 2-3 ismétlés, képes lennék rá. De egyszerűen olyan gyenge vagyok lelkileg, hogy abbahagyom a gyakorlat közepén és visszateszem a súlyt. Mert nehéz, nincs kedvem, megerőltetem magam, ilyen hülye okokból. El vagyok kényelmesedve. Ez ellen mit tudok tenni?
2017. máj. 23. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem neked már nem jó ez az edzésterv,magyarul már nem tudsz ezzel fejlődni.Hagyj ki egy hetet,ha valami más is van a háttérben(szakítás,haláleset),akkor ezeket kell tisztázni,ami nem egy hét alatt lesz feldolgozva,de egy kicsit helyrerak ez a pihenés.

És nézz egy edzéstervet,mondjuk jó lenne,ha leírnád az edzéstervet meg az értékeidet a 5 gyakorlatnál(guggolás fekvenyomás,felhúzás,mellről nyomás,evezés) 5 RM-re nézve.

2017. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pihenj 1 hetet. Modosits valamit az edtesterven. Ujits valamit. 1 het mulva garantalom alig varod hogy vegre a terembe legyel.
2017. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
Pihenj egyet vagy keress olyan sportot amihez van kedved és erőd. LEhet nem ez a te sportod.
2017. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most éppen szálkásítok és az icf 5x5-t csinálom. Régen sok kedvem volt, mindig fejlődtem. De most, hogy egyre nagyobb súlyokat használok, kicsit szabálytalan a kivitelezés és meg kell erőltetni magam, minden ismétlésnél. Valamiért "elpuhultam" és elmegy mindig a kedvem. Van amikor nem csinálom meg az 5 ismétlést, csak 3-at, pedig belemenne az 5.
2017. máj. 23. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azert erzed magad gyengenek, mert tul gyorsan csokkentetted a szenhidratot a dieta miatt?
2017. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert elég lassan csökkentettem. 200 kalóriákkal vettem mindig lejjebb. És először a zsírt kezdtem megvonni.
2017. máj. 23. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!