Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik az igaz? Izmosodas...

Melyik az igaz? Izmosodas tomegnovelessel lehet, vagy ha alacsony a testzsir? (Erthetoen lent)

Figyelt kérdés
Olvastam, illetve mondták is már, hogy ha honaprol honapra evrol evre izmot akarsz szedni, akkor először tömegnovelni kell, (azaz tobb szenhidrat) majd aztan szalkasitani, es igy valtakozva evrol evre tobb izomtomeg lesz az emberen viszonylag alacsony testzsirral (persze megfelelo szintentarto dieta mellett. DE azt is olvastam es mondtak mar, hogy az embernek minnel magasabb a testzsirszazaleka, annal kevesbe epit jol izmot, es azt mondtak hogy ha az emberen nincsen zsir, akkor gyorsabban epit izmot. De ez a ketto kiuti egymast, mert ha tomegnovelek feljebb megy a testzsirom is, es lassabban epul az izom (elvileg..) es akkor most melyik igaz, hogyan lehet honaprol honapra evrol evre tobb izomtomeget epiteni? Tomegnoveles/szalkasitas VAGY csak egy alacsony testzsirszazalek mellett? Remelem ertheto, bocsi ha furcsan fogalmaztam.

2017. máj. 23. 18:57
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Kis kalória plusz kell tömegeléskor és akkor nem száll el a testzsír. Így kellene, nem ész nélkül tömegelni.
2017. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó hát én 17 éves vagyok, egyenlőre az edzés mellett csak olvasok olvasok olvasok amit lehet, de ez a ket dolog osszeutkozott nalam. Meg hat en ektomorf vagyok, ha csipszet zabalnek se menne 14-15% fole a testzsirom kb
2017. máj. 23. 19:16
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
Akkor meg pláne nem értem mitől parazol, ha nem könnyen zsirosodsz. :)
2017. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!