Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál a napi szénhidr...

Szálkásításnál a napi szénhidrátbevitelt be lehet vinni kuszkuszból? Kivéve a reggeli zabot.

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 07:06
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Persze, teljesen megfelel. De zöldség is kell.
2017. máj. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A zab hasmenést okoz.Ne egyél olyat.Én napi 4-5x szartam,amíg azt ettem
2017. máj. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Persze,és ne egyél tojást sem mert NEKEM puffadást okoz.

Ne írj már hülyeségeket utolsó,az emberek nagy részének semmi baja a zabtól és a tojástól sem.

2017. máj. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja nekem is mondták,hogy zabot kell enni,aztán ülhettem napi másfél órát a wc-n
2017. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert nem bírod,van ilyen.

Ez nem jelenti azt,hogy senkinek nem kell ennie, nekem pl az égvilágon semmi bajom tőle.

2017. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 clint ***** válasza:
nekem se birja a gomrom a zabot. Végre valaki aki hasonlokkal küzd :D
2017. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Második, én szénhidrátmérgezést kapok napi 100g fölött... Más attól még tömegelhet akár 500 vagy 1000 gramm ch-val, nem vagyunk egyformák.

Nyilván aki valamit nem bír, azt ne egye, de ha semmit nem ehetnénk, ami valakinek rossz, akkor éhenhalnánk.


Nincs különösebb baj a kuszkusszal. Én nem enném, mert glutén van benne, de ez mást nem kell, hogy érdekeljen, főleg, ha a többi betegségfokozó tényezője hiányzik (csak a glutén még nem betegít meg, nyilván, de fontos faktor tud lenni manapság, szerintem érdemes csínján bánni vele).

2017. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!