Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi ez, hogy a "genetikai max"...

Mi ez, hogy a "genetikai max" után nem izmosodunk?

Figyelt kérdés
Nem értem, egy valamekkora izomtömeg után miért akadnánk meg? Eddig azt hittem az izom akkor nő, ha terhelik, tápanyagot kap és hagyjuk pihenni. Miért akadnánk meg, ha erős, nagy terhelésnek tesszük ki, kap elég tápanyagot és pihenni is tud. Ezek után miért ne fejlődne?
2017. máj. 25. 18:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
És ha valakinek a genetikai max mondjuk (jó hülyeség tudom), 32-es kar, de felkokszolja 42-esre, és utána edzi tovább, akkor visszamegy 32esre vagy marad azért valami?
2017. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Cortez70 ***** válasza:
32-es karral minek koxolni, az senkinél nem a max. Amúgy kicsi maradhat meg az első kurabol, de ez is egyénfüggő es kox-függő.
2017. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Akkor mindenkinek más a genetika maxa, mert mindenkinek más a fehérje szintézise. De akkor minek ez a sok "naturálba elérhetem" kérdés?
2017. máj. 25. 20:59
 14/20 Cortez70 ***** válasza:
Más a max, de azért van egy határ ami szuper genetikával sem hozható. De amúgy tényleg értelmetlen a sok elerheto-e kérdés.
2017. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Krisz85 ***** válasza:
0%

a kérdezőnek:


igen mindenkinek más a maxa, és ez független a koxtól ám!


van akinek van genetikája 50 es karra, csonthosszúság, izomtapadások stb, és van akinek 40 esre sincs, mint ahogy van akinek 10 centis farka van és van akinek - hogy rohadna meg :-)) - 30 centis van.


Pl Ronnie Colemann-nak volt genetikája 50 centis karra, nem a koxtól izomzatliag, testileg, nekem ha a világ összes elsődlegesen legjobb és legtisztább koxát hoznád ide sem lenne, mert kva rövid a felkarom például.



Ez mind mind egyénfüggő, a csontozatod egyéni, ami teljesen jó, nagyon jó fizikumod lehet, de saját magadhoz mérd, nem vagyunk kompetitív helyzetben egymáshoz képest.


Akik tényleg edzének és sportnak fogják fel ezt, azok teljesen más - magasabb és jobb - ligában vannak a koxoló csak a kinézetem miatt nagypofáskodó papucsban edzegető degeneráltakhoz képest.


utálom Ricsit, de ezt jól elmagyarázza, íme:


https://www.youtube.com/watch?v=coyX0r57bJY

2017. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%
És mégis mit kezdenél egy 30 centis bránerrel te szerencsétlen. Lovat dugnál vele fél ájultan?
2017. máj. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
Az előhöz kapcsolódva, ez bennem is felmerült, nőként... Semmi gond nincs egy tisztességes, működő 16 centissel sem, sőt, az elég optimálisnak tűnik. Ez olyan, mint a genetikai max: a nők mérete sem egyforma, de 30 senkinek sem kell, max. optikailag.
2017. máj. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Krisz85 ***** válasza:
0%
semmit Te idióta, nem mondtam hogy szeretnék akkorát, ezek ilyen elvi dolgok. tökéletesen elégedett vagyok azzal amim van,
2017. máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Te irtad vicceskedve, kvázi irigyelve azt akinek 30 centis a pötse. Mintha az valamk jó dolog lenne. Max az irigykedik ilyenekre aki még nem találkozott csak képen puncival.
2017. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Krisz85 ***** válasza:
0%

ez aranyos, ment a like,


sajnos túl sokszor is találkoztam velük....

2017. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!