Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan "tömegeljek" lábra? 8...

Hogyan "tömegeljek" lábra? 8 évig folyamatosan fociztam, edzettem, jártam terembe is, saját testsúllyal is, de egyszerűen nem vastagodik a lábam. Mindig cikiznek a lábam miatt, pedig keményen dolgozok rajta. Valami tipp?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is olvasd el a sárga kapszulát.


Az edzés csak egy dolog, ha nincs rendben a kajálásod. Ha nem viszel be kellő mennyiségű tápanyagot a szervezetedbe akkor a semmiből nem tud izmot építeni. :)


Ha meg rendben lesz a kaja, meg a pihenés, meg az edzésterved, akkor utána lesz eredmény :-)

A sárga kapszulát pedig tényleg olvasd el. Az a "testépítők bibliája" :)

2017. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:

Ellvashatja, de sok hiba van a sárga kapszula könyvben.

Amúgy meg sima nagy súlyos guggolasok kellenek és pár sorozat merev labas felhuzas (vagy gépen hajlitas) a hátsó részre. És persze vadlizas. Kajaban meg tömegnövelő étrend legyen kis kalória plusszal.

2017. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zedricht ***** válasza:
Lehet nem is volt ideje regenerálódni a lábadnak. De ez csak egy *lehet*.
2017. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igazából a kajálás rendben volt

ami azt illeti, lehet túlzásba is vittem az étrendet de ez igazából nem változtat semmin

esetleg genetika?

pl. The Rock

legalábbis azt vettem észre, hogy a felsőteste és a vádlija nincs egy arányban

2017. máj. 26. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:
egy része genetika, a vádli tuti genetikától függ
2017. máj. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!