Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetne olyan fenekem,...

Hogy lehetne olyan fenekem, mint Yanet Garcianak a meterologusnak?

Figyelt kérdés

Ha nem tudjátok kiről van szó, instán rögtön ott van iamyanetgarcia néven.

Látom, hogy sportol sokat, de ha én tornázok az én fenekem közel sem lesz olyan :D eleve kisebb, ahhoz megnőnie kellene.

Súlyzós edzésekkel? Táplálék kiegészítők mellett? Kondiban? Én itthon kicsi súlyokkal szoktam tornázni..



2017. máj. 29. 09:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Genetika +sok edzés...

Ha nem vagy latinamerikai meg sem fogod közelíteni soha... de attól még lehet jó kerek segged.

2017. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Cortez70 ***** válasza:
Genetika is, de van akinél implant.
2017. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ohhhh, hát ezt szomorúan olvasom, pedig a nyáron elszerettem volna érni. De a genetikám, ha lehet ilyet mondani alapjáraton vékony, karcsú. Nem tudok meghízni. Nem olyan kicsi a fenekem, de azért na:D kozel sem olyan, mint az övé. Ha tornázom akkor még fogyok is belőle, azt vettem észre..

19/L

2017. máj. 29. 10:03
 4/20 anonim ***** válasza:
de meg ku.rnám :D :D
2017. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Nagyon jól gondolod....súlyzós edzés, lehetőleg teremben, minőségi kaja, sok-sok jó szénhidrát, fehérje. Ha vékony vagy, nehezebb a feladatod, de lehet nagyon jó kerek popsid neked is. Ne feledd, hogy a genetika elég szépen közbeszól.
2017. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Rendben :) akkor megprobalok keresni egy kis penzt es venni egy havi berletet :). Es a kajalasra is ugyelek majd. :)
2017. máj. 29. 14:24
 7/20 A kérdező kommentje:
De ahogy yanetet megnezitek amugy o is vekony. A karja, a valla, a combja, a dereka, a hasa, a csipoje egy az egyben olyan mint az enyem. A mellét nem mondnám az sokkal nagyobb:D de azon nem tudok valtoztatni. A fenek pedig amit szeretnek hasonlot :D Azon talán van eselyem. Ahogy megneztem 26 eves en pedig 19!! Ugyhogy huh orulnek ha en is igy neznek ki 26 evesen:D De remelem hamarabb elerem a celom:)*.*
2017. máj. 29. 14:28
 8/20 anonim ***** válasza:

Tehát egy full lapos csaj vagy XD

Sok esélyt nem látok rá, hogy ilyen segged lesz :D :D :D

2017. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Najolvan kikerem magamnak!!:D

75B-s mellem van :D Szóval csak van ott valami:D Meg a popsim se kicsi egyáltalán, de nem akkora, mint yanetnek ahj istenem :)

De írjatok es kuldok képet és hát ha az alapján konnyebb lesz megallapitanotok, h lehet -e belole kihozni olyan alakot, mint yanetnek van

2017. máj. 29. 15:26
 10/20 Cortez70 ***** válasza:
68%
Általában hialuronnal töltik fel, sima edzestol nem leszel olyan. Persze lehet álmodozni.
2017. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!