Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik fehérje a legjobb...

Melyik fehérje a legjobb ár/érték arányban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy ár/érték arányban melyik fehérje port ajánlanátok? Diétázom, és nehéz simán csak az étkezéssel megfelelő mennyiségű fehérjét bevinnem, és mivel nem szeretném hogy a fogyás izomból kezdödjön el ezért egy kicsit rá szeretnék segiteni a fehérjével. Tudom hogy ez nem váltja ki az étkezéseket, ezért is táplálék kiegészitő.


Ami még talán fontos az esetembe, hogy finom legyen a fehérje. A Biotechnél probáltam néhányat a nemtúl drága fehérjékből, izesitettet, de azok közül egyik se jött be, a legtöbbtől hányingerem lett. Ha valaki tudna segiteni azt megköszönném.



2017. máj. 29. 14:49
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Scitec 100% whey prof, mhn whey, myprotein impact.
2017. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gymbeam 2.5kg 8000ft. Izre is jo mind kb.
2017. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Linket esetleg tudnátok küldeni mert pl ezt a Gymbean-t nem találtam sehol a 2.5 kilósat.
2017. máj. 29. 15:25
 4/8 Cortez70 ***** válasza:

Itt van.

[link]

2017. máj. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát mondjuk ez nem 8ezer, hanem inkább 10 szállitással együtt.
2017. máj. 29. 17:02
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Ja, de szerintem így sem rossz. Más márkánál 2.3 kg 12 felett van.
2017. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért vegyél előre 2-t pl, akkor filléres dolog a kiszállítás és sokáig kitart. A banános és a fehércsokis a kedvencem nekem, vanília az átlagos nagyon.
2017. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, igaz hogy úgy megérné, viszont mivel nem ismerem a márkát, meg az izét, igy nem merném bevállalni hogy kettöt vegyek. Kár hogy nincsen boltjuk valahol a belvárosban.
2017. máj. 29. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!