Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány kg-val lábtolóztok, és...

Hány kg-val lábtolóztok, és mióta edzetek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 09:16
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
A labtolo nem mérvadó, mivel sokféle gép van. Van amire felpakolsz 400 kilót és simán bírod, van amire meg elég 250-300 kg. A guggolas ami jobb erőfelmérésre.
2017. máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem megy most csak 90kg, igaz csak fél éve csinálom. Combhajlító géppel meg csak 15, bár ott szándékosan kicsi, mert a jobb térdem sajnos rossz.
2017. máj. 31. 10:06
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Majd menni fog, hajrá.
2017. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Cortezzel értek egyet, hatalmas különbségek vannak a lábtolók között. Más szögben kell befeküdni, sokszor a talpad is más helyre kerül. Van olyan lábtoló amit könnyen felpakolok 200-230ig, de van olyan is, ahol 100nál feljebb nemtudom tenni mert akárhogyan fekszem be, elemelkedek, ami ugyebár erőteljesen sérülésveszélyes. Arra a gépre én egész egyszerűen alacsony vagyok a 178 centimmel. A 2méter magas barátaim pedig pont azon nem tudnak normális edzésmunkát végezni, amin én igen. Szóval ezt is bele kell kalkulálni.

És tök mindegy ki mennyivel nyom. Legyen SZABÁLYOS és úgy próbáld meg kihozni magadból a maximumot.

2017. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is pont 178 vagyok. Az a vicc, hogy első sorozatban kinyomom 35-ször, másodikban már csak 15, harmadik 4-ikben jó ha megy a 10.
2017. máj. 31. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!