Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogy edzetek, milyen...

Ti hogy edzetek, milyen felosztásban, melyik izmot mivel, milyen gyakran, melyik vált be jobban az osztott, vagy a teljes testes?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 14:50
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Valtogatom a heti 4 napos teljes osztottat (mell-bic, láb, pihi, vall-tric, hat) tervet a heti szinten 4 napos de kétfelé bontottal. Utóbbinál A nap: mell-hat- vall, B nap: lab-kar. Nyilván kétfelé bontottnál kevesebb sorozat megy egy edzésen egy izomra mint teljes osztottnal.
2017. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hétfő guggolás felhúzás kedd fekvenyomás szerda bicepsz hát,csütörtök guggolás felhúzás péntek fekvenyomás szombat bicepsz hát kb ilyen.
2017. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mell-elülső és oldalsó váll, hát, láb, kar.

Teljes test edzést sosem végeztem, mert annó, mikor elkezdtem edzeni hülye voltam és egyből belevágtam az osztottba. :D De most már ha valakinek segítek elkezdeni edzeni, akkor mindig teljes testedzést ajánlok neki és majd ha már olyan szinten van egyre jobban bontjuk szét:)

2017. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!