Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezért nézik le sokan a súlyzós...

Ezért nézik le sokan a súlyzós edzést?

Figyelt kérdés
Szerintem ehhez a sporthoz kell a legtöbb akaraterő.Itt nincs edző,senki sem ordítja le a fejed,ha valamiből kevesebbet csinálsz vagy rosszul csinálod.Senki sem csesztet érte,ha nem csinálod hányásig a felhúzást,hanem csak húzol párat a lehúzós hátgépen.Éppen ezért a a legtöbben elcsalják az edzést.Az ilyen gépen bohóckodás meg amúgy sem megterhelő és nem ér semmit.A kapálás persze,hogy kenényebb,ha nem az a célod,hogy kihajtsd a beled.Nálunk karatén az egyik gyerek valamit rosszul csinált,az edző úgy hasba rúgta,hogy alig kapott levegőt.Ha valaki nem csinálja a guggolást,felhúzást megszakadásig,az olyan,mint ha lemennél egy bokszedzésre ugrókötelezni

2017. jún. 1. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Mindent lehet lazán, komolytalanul csinálni, nemcsak a súlyzós edzést. Bárki elcsalhatja az edzést, főleg ha nem sportegyesületben csinálja. És ha súlyzós edzést végzel, akkor is lehet edződ. Ha pl. úszol, nem szervezett keretekben, hanem egyedül, akkor is azt csinálsz, amit akar, amilyen lazán akarod, stb.
2017. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
Nem nézik le. Rengeteg sportoló kiegeszizesnek is sulyzozik. Pl a boxolók, kosarasok, atléták, palyabringások, stb is sulyzoznak. Egyébként a testepitok egy része is edzővel készül a versenyekre.
2017. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Cortez70 ***** válasza:
* kiegészítésnek.
2017. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minden profi sportoló és csapat végez súlyzós edzést is, erőnléti edzésnek hívják, és van külön erőnléti edzőjük is.
2017. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De,nagyon sokan lenézik.Itt a gyk-n is van ez a kőműves gyerek.Meg én most civilekre gondoltam,nem profi sportolókra
2017. jún. 1. 12:33
 6/10 Cortez70 ***** válasza:
Pár idiota nem számít.
2017. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Krisz85 ***** válasza:

hmmm gyerekek ha látnátok egy olimpikont konditermi "kiegészítő" edzést csinálni, seggre ülnétek, és azon csodálkoznátok el a legjobban, hogy egy - két "gyúrós" srác nem nyomja így.


pl a montisok, országúti kerékpárosok 3-400 kg lábtolózás brutál ha azt vesszük, hogy nekik ez "csak" kiegészítés, érjtük?!



amúgy az edzés 90% a klubbéletet él a teremben, mint a suliban, amikor maradtál délután napköziben.... , vagy a játszótéren bandáztál, sokaknak ez a konditerem


normálisan, füles a fejed, bemész, öltözőben dobsz egy szia-t, a teremben egy sziasztok-ot, és amikor mész haza ismét elköszönsz, ez a maximum kommunikáció, ami elvárt egy edzésen.

2017. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem érted, a kiegészítő jelentését kedves utolsó. Pl. egy testépítőnek kiegészítő mozgásforma lehet a futás. Akkor most ő lenézi a futókat, hiszem belehalna egy félmaratonba? Nem. Hanem azért kiegészítő, mert alapvetően nem az adja az edzésmunkájának nagy részét. (mellesleg a 300-400 kilós lábtolást jobb genetikájú szorgalmasabb 16 éves gyerekek is tolják. Egy-két izmosabb csaj is szokott 250nel szériázni a Cutlerben.)
2017. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ez az,amit Krisz ír..Akik kiegészítő edzésként véguik,keményebben edzenek,mint akik testépítőnek hívják magukat
2017. jún. 4. 23:17
 10/10 Krisz85 ***** válasza:

Phoenix, olvasd el még 1x amit írtam, pont hogy értem.


a lábtoló alat "hárdkór" megszakadni képes, szabálytalanul rángatozó 16 éveseket ne vegyük ide...., én szabályos, jól kontrollált és kivitelezett, intenzív edzésmunkáról beszélek.


nem nézi le az olimpikon a testépítőt, csak nem lehet összehasonlítani a kettőt, és attól, hogy pl az illető futó vagy bringás, lehet , hogy ő nem csak úgy "kondizgat"..


míg aki gyúr, testépítő és ez lenne a fő száma nem edz olyan keményen, hanem selfie-zik, meg társasági életet él a teremben, magyarul pofázik, mint a lejárók 95 %-a, azért szerencsére mi boldog kevesek tudjuk mit jelent normálisan edzen ;-)

2017. jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!