Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin használata mellett...

Kreatin használata mellett hogy nézzen ki az étrend?

Figyelt kérdés

Kizárólag tömegnövelő étrend mellett tudok belőle profitálni? Az működik hogyha diéta előtt betöltök majd diéta során ezzel kompenzálom az alacsony ch miatti gyengülést? A diétával együtt érne véget a kúra is. A kevesebb aerob és több szénhidrát miatt nem lenne drasztikus visszaesés erőben és fizikumban sem. Tehát minden stagnálna a diétában kivéve persze a testzsírt. Tudom hogy az izmok megőrzése szempontjából ilyenkor a BCAA és a Glutamin lenne az első(ezeket használom is) +az étrend is stimmel apropó étrend... Az előbbiektől elvonatkoztatva mi van ha pl kizárólag izomtömeget szeretnék növelni kreatin segítségével minimális testzsír gyarapodás mellett? Hogy lőjem be ehhez a fehérjét meg a ch-t? Gondolom a fehérje maradhat 2g/tskg viszont a ch-t lehetne csökkenteni? Tehát kreatin nélkül szükségem van Xg/tskg szénhidrátra akkor azt lecsökkenthetem az X 75 vagy 50 százalékára?

Meg mi van ezekkel a kúrákkal meg folyamatos szedéssel? Tudom hogy a folyamatos szedés jobb de mi van ha túl rövid a ciklus ami alatt használni szeretném? Tehát sem a kúra sem a folyamatos szedés elveit nem követem hanem pl nekem lenne a szintentartó adagom 13-4g. Akkor mi van ha betolok napi 17-8-at mondjuk 4 hónapon keresztül? Az túlságosan megviselné az emésztőrendszerem? Vagy erre majd közbe rájövök magamtól?



2017. jún. 6. 17:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg eleve a könyvekben, interneten fellelhető paraméterekbe(hogy töltés, szintentartás=ennyi és ennyi gramm) hol van bele kalkulálva az én emésztőrendszerem meg a kreatin típusa. Kétlem hogy ezek maradéktalanul felszívódnának és hasznosulnának a szervezetben.
2017. jún. 6. 17:20
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Elég 7-10g és ehhez mehet sokaig. Feltölteni nem kell. A kaját emiatt nem kell variálni. Aminosav fölösleges, főleg a glutamin, semmit nem tesz hozza a formához. Ha megvan a fehérje beviteled, akkor abban van elég glutamin, hiába megy pluszban azzal naturalban nem tudsz már mit kezdeni, max dragabbat szarsz.
2017. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A glutamint csupán diétában az izmok megőrzése végett szedtem. Nem gondolom azt hogy fejlődni fogok tőle.
2017. jún. 6. 17:58
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Ahhoz elég az étrend és max egy kis Bcaa. Glutamin nem kell.
2017. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!