Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet ajánlanátok...

Milyen edzéstervet ajánlanátok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 éves lány vagyok, kiskorom óta modern táncra járok, emellett minden nap szoktam erősítést is csinálni (hasra, combra és fenékre) de én mégsem vagyok megelégedve az alakommal. Kiiktatam az összes egészségtelen kaját/italt, mégis olyan érzésem van mintha sok felesleg lenne rajtam. (56 kg vagyok) A barátaim szerint nagyon izmos vagyok, én mégsem érzem így. Valaki tudna valami jó edzéstervet ajánlani étrenddel együtt amivel később kicsit jobban érezhtném magam a bőrömben? Válaszaitokat előre is köszi:)

2017. jún. 7. 16:29
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
Keress rá a fegyencedzesre. Saját testsúlyos edzést ír le, az alapoktól kezdve. Ksesobb pedig majd sulyzos edzés, pár év múlva.
2017. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!