Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mellet 1-2 gyakorlattal is...

Mellet 1-2 gyakorlattal is meglehet edzeni rendesen?

Figyelt kérdés
2017. jún. 7. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze,1 vagy 2 elég(fekvenyomás)
2017. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem,akkor sokan miért csinálnak rá 4-5 gyakorlatot?

Én is szoktam 2-3 nyomást meg tárogatást,mondjuk a vállamat is érzem utána,nehezen tudom mozgatni.Akkor elég lenne például 6 munkasorozat fekvenyomás meg 3-4 tárogatás?

2017. jún. 7. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menjen rá 2 gyakorlat 4-4 sorozattal mondjuk. A tárogatás helyett inkább nyomj fekve kétkezes rúddal majd egykezesekkel is.
2017. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik,lehet több szögből edzeni az izmot,főleg a "külön részeit":felsőmell stb.Baromság.Szerintem a tárogatás helyett tegyél be 3-4 sorozat nyomást(sima fekpadon,rúddal vagy egykezesekkel).

Tehát fekvenyomás 10 sorozat és ennyi.

2017. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben,de ez a többi izomra is igaz,hogy lehet 1-2 gyakorlattal pl combot vagy hátat? Meg annyit,hogy nyomások gyullasztják a vállízületet? Fekvenyomásról olvastam,hogy nem is jó gyakorlat,ott is kötött pályán mozog a kar,pedig ezek a legjobb gyakorlatok rá.
2017. jún. 7. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Hátra evezés, lábra guggolás, esetleg lábtoló.
2017. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, meg. Én fekvenyomok, majd tolódzkodom.
2017. jún. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!