Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen mozgással kezdjek?

Milyen mozgással kezdjek?

Figyelt kérdés

90kg-s lány vagyok (22 éves) és most már eldöntöttem, hogy szeretnék fogyni. Lassú de biztos ütemben. (A bőröm miatt.) Milyen mozgást végezzek? Igen, fáradékony vagyok, de ha valaminek igazán neki állok, akkor azt túlzásba viszem. Ezért is kérek tanácsot, hogy tudnék egyensúlyt teremteni a mozgásban? Étrendet egy dietetikussal írattam. Régebben sportoltam küzdősport) és miután abba hagytam kezdtem el hízni.


Köszönöm a válaszokat.


2017. jún. 7. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Először ajánlom a fittnest mert az felkészít a megerőltetőbb mozgásokhoz és az állóképességet is javítja(nekem elsőre sokat javított).Túlzásba ne vidd mert az többet árt mint javít pl tesépítőknél a túledzés több hetes regenerálódáshoz is vezethet és utána egy ideig csak fele intenzítással tud csak edzeni.macro tápanyagokra oda figyelni fehérje, szénhidrát stb.!!!Szép napot és sok sikert!:)
2017. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
saját testsúlyos edzésre gondoltan.
2017. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!