Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan kezelnétek a párotok...

Ti hogyan kezelnétek a párotokat, ha folyton kiakadna az étrendetek miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A problémám bár párkapcsolati, mégis ide írom, mert szerintem ti sporttársak jobban megértitek a dolgot!


Egy éve edzek, és sikerült már ennyi idő alatt is egy elég sportos formát összeszedtem, 25kg-t fogytam, persze szigorú diéta mellett. Itt most az utóbbival van a gond. Barátnőm annyit sportol, hogy heti egyszer, ha van kedve elmegy futni, én minden héten 6-szor megyek terembe (3 súlyzós, 3 kardio). Ezt ő már elfogadta, viszont a kaja miatt folyton megszól, legutóbb étteremben voltunk, ahol is mondtam, hogy természetesen állom a csekket és ő azt kér, amit akar, én viszont legfeljebb csak iszok egy pohár bort. Erre kiakadt, hogy ennyit sem lehet tőlem elvárni, hogy normálisan "együtt legyünk". (Ezt nem is értem, az együttlét a kajából áll?)


Nektek volt már ilyen? Ha a napirendem elfogadta, ezt már miért nem képes? Szeretem őt nagyon, de kezdem unni, hogy állandóan ezzel piszkál. Szerintem más nő örülne, ha a barátja képes lenne némi önmegtartóztatásra. És nem kell azt gondolni, hogy az edzés mellett nincs életem és egyéb céljaim, de egyszerűen kell a pontosan kiszámított étrend, hogy fejlődjek - bár ezt itt talán nem kell magyaráznom. 26/F


2017. jún. 9. 12:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kössetek kompromisszumot. Heti vagy havi egyszer belefér neked is egy csalónap, amúgy a bor se épp diétás.
2017. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Cortez70 ***** válasza:
100%
Miért ne ehetnél bármit néha étteremben? Nem egy kajalason múlik a forma. Meg ehetsz ott sovány húsokat zöldséggel is, ha annyira parazol egy kis plusz kaloriatol.
2017. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A csalónap a punci emberek kifogása, hogy ne kelljen dolgozni.
2017. jún. 9. 13:09
 4/20 Cortez70 ***** válasza:
91%
Baromság. Nem egy kaján múlik, hanem a több napi bevitel atlagán lehet húst és zöldséget enni, az neked miért csalás? Ha nem eszel semmit csak borozol akkor nem vagy punci? Lol. Fuck logic.
2017. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem versenyzel felesleges ennyire komolyan venni. Én alig várom, hogy mehessek a Balatonra hekket meg lángost zabálni.
2017. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mer étterembe aztán nem lehet csirkerizst enni ha annyira akarsz.
2017. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha annyira keménycsávó vagy, hogy éttermi szemét kajához hozzá sem nyúlsz, akkor minek borozol? Voltam anorexiás, éttermeben, nyaraláson is max vizet ittam, akkor is, ha mindig lecsesztek, hogy miért nem vagyok hajlandó enni. Na az az eltökéltség (ezt kissé ironikusan írtam, nyílván nem ez lenne a követendő példa)
2017. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Szergej55 ***** válasza:
100%
3 hónap múlva versenyzel, vagy miért pörögsz ennyire rá?
2017. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Igen ha nem versenyzel havi 1-2x simán belefér, de amúgy meg el kéne gondolkoznod h ő is annyira szeret e mint te őt. Ha nagyon szerelmes lenne 1 szava se lenne erre, sőt... nemtom mióta vagytok együtt, de ez később csak roszabb lesz.
2017. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Meg is értem, hogy miért van ennyire kiakadva, mert feleslegesen csinálsz aszkéta életmódot. Semmivel sem lesz jobb formád mint bárki másnak aki heti 1 csalónapot tart.
2017. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!