Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csinálnátok akkor, ha...

Mit csinálnátok akkor, ha valaki feleslegesen "okoskodna" bele az edzésetekbe? Nektek volt már hasonló? Sztori részletesebb.

Figyelt kérdés
Facepull nevű gyakorlatot csináltam (nem tudom magyarul mi a neve), mire odajön hozzám egy srác, hogy ezt nem így kell. Lány vagyok egyébként. Meg se kérdezte mit csinálok, csak szó nélkül fentebb állította a csigát és elkezdte mutatni a felsőcsigás hátsó váll gyakorlatot, ami az evezéshez hasonló mozdulat. Mondom, ez szupi, de én nem ezt csinálom, hanem a facepullt, más a csiga magassága, fogás, a kéztartás stb. Erre próbálgatja a csávó és mondja, hogy hát ezt nem érti, de csináljam ahogy akarom. Visszaállítom a csigát, csinálom a facepull-t, erre megint odajön, hogy de hát ez ugyanaz a gyakorlat, kb. láttam, hogy hülyének néz, hogy mit csinálok. Komolyan nem tudom, az ilyenek miért nem hagyják edzeni a másikat. Bezzeg akkor nem szólnak egymásnak, mikor valaki totál domború háttal csinál felhúzást...

2017. jún. 15. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha elsöre segítőkészen oda jönne valaki hozzám, akkor eltűrném még, de akkor is megmondanám, hogy én így csinálom, ahogy, köszönöm. Aztán, ha megint oda jönne akkor elzavarnám a retekbe. Fülest rakd be aztán csak nem megy oda senki ha látják, hogy zenét hallgatsz.

Mondjuk nekem még ilyen sosem volt, hogy bárki okoskodott volna.

2017. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
Attól függ hogyan mondja és hasznos-e. Mondjuk nálam nem jönnek oda okoskodni, inkább segítséget kérnek.
2017. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem akkor okoskodtak utoljára, mikor meglátták, hogy falnál guggolok egy 16kg-os kettlebellel, odajöttek okoskodni, hogy az nem súly...

Közöltem velük, hogy ez egy agy-izom gyakorlat,itt nem a súly számít, meg hogy próbállja meg ha olyan okos,

Természetesen egyből seggreesett, 10 perc múlva meg már a fél terem ott bohóckodott a falnál :D

2017. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
#3 Mondjuk ez kajak egy baromság már nem azért, de akkor se pofáznék bele, hogy mit csinálsz. :D
2017. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Persze tudom, testtartásra, egyensúlyra, edzeni, ha esetleg valamit nem a sárga oldal ajánl, hanem gyógytornász, az baromság... :D
2017. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tudom miért jött oda, pofonegyszerű és logikus a válasz. Irtad, hogy lány vagy, ő meg srác. Okoskodással akarta felkelteni a figyelmedet irányában. Az ilyenfajta flörtölést már megfigyeltem sokszor a termemben.
2017. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Örúlj neki, hogy nem guggolásnál ment oda a seggedbe dörgölőzni segítség címszó alatt... sajnos ilyenek is vannak szépszámmap.
2017. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont a héten kötött belém valaki, hogy nem így kell evezni, ezt igy hiába csinálom. Egy pont olyan ember akit mindig csak csigákkal dolgozni láttam. Hagytam hogy végig mondja, majd vissszaraktam a fülest és ugyanúgy folytattam az edzésemet
2017. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A srác be akart vágódni nálad. Más kérdés, hogy az edzőterem nem erre való és megint más kérdés, hogy pofátlanság belenyúlni más gyakorlatába.

Kifogtál egy idióta gyúróst, ez van.

2017. jún. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!