Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen hatassal es mellekhatas...

Milyen hatassal es mellekhatassal birnak a kozepesen eros szteroidok?

Figyelt kérdés
En nagyjabol 2 eve gyurok es van is eredmenyem.Nem vagyok nagy izomtomegre, se szallkas,inkabb olyan kozepes.A gond azzal van,hogy a magassagomhoz( 1,90) nagyjabol,szeretnek meg jo par kilot szedni,hogy jol erezzem magam a boromben.Ektomorf testalkat vagyok ami azzal jar,hogy nagy az egetesem es nehezen szedek fel izmot,jol tudjak azok akik hasonlo testalkattal rendelkeznek mint en.Eleg regota gondolkozom azon,hogy meg kellene probalkozzak valami kozepesen eros szteroiddal,csak kicsit felek a mellekhatasaitol.En nem akarok kigyurt lenni ugy hogy kiszakadjon rajtam a kabat,csak jo formaban szeretnek lenni,mersekelt izomtomeggel.Nem szeretnem folyamatosan szedni csak bizonyos idokozonkent.Ti mit javasoltok,hogy melyik fajtat szedjem es hogyan? Jo lenne ha olyan is irna aki mar szedett valamit es hogy milyen mellekhatasai voltak szemelyszerint,nem altalanosan.

2017. jún. 22. 19:47
1 2
 11/18 Cortez70 ***** válasza:
Esély az van, mert a kemotol ment össze 4 centiről 1,5-re. De még kapok a kezeléseket, hátha eltűnik. Kiműteni nem tudták, kétszer is próbálták, de rá van nőve egy vastag érre. Amúgy a neten olvasva az emberek 3 százaléka éli túl, de én meggyogyulok úgy érzem. Edzeni így is edzek kemo kezelések mellett is, csak kevesebbet.
2017. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kitartast!!! Melo megy vagy ott ilyenkor tappenz?
2017. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Cortez70 ***** válasza:
Köszi. Dolgozom, de csak 6 órát, hogy többet tudjak pihenni.
2017. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hmmm durva hogy mik vannak :/
2017. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Az az igazsag,hogy manapsag minden veszelyes es minden rakot okoz,legalabb is ezt akarjak az embereknek be meselni.En hiszek benne meg nem is.Tudom,hogy a rossz minosegu kajatol,cigitol,alkoholtol meg elet stilustol stb. kialakulhat de sok a tevhit is.Ez most nem azt jelenti,hogy ne szivj el egy doboz cigit sose,vagy egyszer se szedjel tapkiegeszitot vagy ne tartsd sokat a telefont a fejednel,csak meg be kell tudni tartani a hatarokat.
2017. jún. 23. 12:55
 16/18 Cortez70 ***** válasza:
Nagyrészt genetika és ehhez jön az életmód.
2017. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Bence1423 válasza:
Hali. Nem írtad hogy hány éves vagy és még nagyon sok fontos információ hiányzik. Én 16 éves korom óta szúrom magam. Első kúra sust-winstrol volt. Most 24 vagyok. Senki se érti( orvos se) de semmi bajom nincs véképek alapján. Saját tesztó termelésemet hála istennek nem nyomta el teljesen de eléggé lecsökkent. Én nem egy hobby gyúros vagyok. Ebből élek. A te céljaid teljesen elérhető naturálon. Igaz olyan érzésem van hogy nem lehet téged lebeszélni a szteroidról de felesleges és nem tudod hogy fogsz a szerre reagálni. Ha nem akarsz élsportoló lenni felejtsd el. Én szerencsés voltam. Te nem biztos hogy az leszel. Sőt nagyon nagy rá az esély.
2017. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Bence1423 válasza:
Előző vagyok. Ne haragudj a hellyesírási hibákért csak siettem és utána nem olvastam át.
2017. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!