Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen hatassal es mellekhatas...

Milyen hatassal es mellekhatassal birnak a kozepesen eros szteroidok?

Figyelt kérdés
En nagyjabol 2 eve gyurok es van is eredmenyem.Nem vagyok nagy izomtomegre, se szallkas,inkabb olyan kozepes.A gond azzal van,hogy a magassagomhoz( 1,90) nagyjabol,szeretnek meg jo par kilot szedni,hogy jol erezzem magam a boromben.Ektomorf testalkat vagyok ami azzal jar,hogy nagy az egetesem es nehezen szedek fel izmot,jol tudjak azok akik hasonlo testalkattal rendelkeznek mint en.Eleg regota gondolkozom azon,hogy meg kellene probalkozzak valami kozepesen eros szteroiddal,csak kicsit felek a mellekhatasaitol.En nem akarok kigyurt lenni ugy hogy kiszakadjon rajtam a kabat,csak jo formaban szeretnek lenni,mersekelt izomtomeggel.Nem szeretnem folyamatosan szedni csak bizonyos idokozonkent.Ti mit javasoltok,hogy melyik fajtat szedjem es hogyan? Jo lenne ha olyan is irna aki mar szedett valamit es hogy milyen mellekhatasai voltak szemelyszerint,nem altalanosan.

2017. jún. 22. 19:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Közepes izomtömeghez nem kell szteroid.
2017. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha tartasz a mellékhatásoktól akkor hagyjad.Úgy is félbe hagyod a kúrát mert majd be képzelsz minden hülyeséget.Én egy tucat embert ismerek akik több mint 10éve nyomják és még semmi bajuk.
2017. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem ez lenne az elso kura,inkabb ugy neveznem,hogy ez lenne az elso komoly kura,mert szedtem en mar danabolt meg voltam endokrinologusnal es o is adott egy gyenge fajtat amitol ossz vissz 4-5 kilot szedtem amit a mai napig tartok,de az izom es nem viz.Az igazat megvallva 4 eve edzek,de az elso 2 evet nem veszem szamitasba mivel akkor egyedul csinaltam es ossze vissza.2 eve jarok szemelyi edzohoz es azota van eredmeny.78 kilorol indultam es 92 kilora nottem.Az a helyzet,hogy elegge stagnalok,es szeretnek komolyabban noni.Persze nem ugy gondoltam,hogy egyszeri kura mert akkor szart se erek vele jol tudom,hogy elveszitek mindent amit felszedtem.En nem vagyok ketsegbeesve attol,hogy majd mi lesz ha elkezdem szedni csak,hogy tudjam nagyjabol azt,hogy mivel jar mert sok negativ visszajelzest hallok,de pozitivakat is.Nem is ugy gondoltam,hogy eszetlenul csak lovom befele aztan tortenjen aminek tortennie kell.
2017. jún. 22. 20:29
 4/18 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom milyen közepesen erős szteroidra gondolsz,de a danabolnál nem lesz több mellékhatása. Állítólag az az egyik legszemetebb koksz.Már mint mellékhatásokat tekintve.Tömeget meg az erőt jobban hozza mint a deca.
2017. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nekem az edzom intezte a cuccot,es amennyire utana olvastam a danabol az egy ismert fajta es gyengebb,nagyjabol 10 mg-50mg tesztot tartalmaz es tabletta,amit majd ki szeretnek probalni az meg 200ml tartalmaz, viszont fiola.Azert gondolom,hogy kozepesen eros ez mert hallottam mar 300 meg 350 ml-esrol is ami gondolom mar nagyon durva.
2017. jún. 22. 22:35
 6/18 Cortez70 ***** válasza:
Bármi lehet. Szív és érrendszeri bajok, májbetegségek vesebetegségek, hormon rendszer felborulása, stb. Nekem egy teszto kuram volt és most rákos vagyok. Lehet nincs köze hozza, de lehet hogy ez is segített a daganat kialakulásában. Ki tudja.
2017. jún. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Cortez70 ***** válasza:
Amúgy meg mg. Milligrammban van megadva az erősség. 1 ml ampullaban van 200-300 mg tesztoszteron. Ez nem durva, sokan bőven heti 1 g fölötti tesztot nyomnak.
2017. jún. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Cortez70 sajnalom,jobbulast kivanok! De ez az egesz szervezet fuggo szerintem,a danaboltol is csak pattanasok jottek ki rajtam,nem vettem eszre nagyobb valtozasokat.Amugy olvastam hasonlo esetrol,hogy egy testepito maj rakot kapot de merem allitani,hogy te kozel nem ugy hasznaltad a cuccot mint az,nem is csodalkozok rajta,hogy megbetegedett es meg is halt mert annal a ferfinal nem volt hatar se a cuccot nezve se a kajalast.Ugykepzeld el,hogy naponta vagy 8-10x evett es barmi johetett az volt az erdeke hogy minel tobb kaloriat fogyasszon el.El erte a 10000/ nap.Megevett a Mcdonaldsba vagy 7 hamburgert es utana meg vett 3 pizzat is amit hazavitt,meg 3 kilo hust naponta,valami eszmeletlen sok.A pasas ilyen 195 magas lehetett 135 kiloval.Aztan ami tapkiegeszito meg szteroid letezett azt mind beszedte.A lenyeg az,hogy megbetegedett,elveszitette az izomtomeget,elkezdett szedni valami termeszetes tablettakat amitol helyrejott es utana megint kezdte elorol az egeszet,amig egyszer csak a terem elott osszeesett es meghallt infartusba.
2017. jún. 23. 08:01
 9/18 Cortez70 ***** válasza:
Nekem hasnyálmirigy daganatom van és nem is mondom tutira, hogy a koxtol van, hiszem akkor tele lenne az onkologus bodysokkal. De hogy nem használt az biztos, mivel a rákos sejteket is erősíti a cucc.
2017. jún. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Uhhhh Sandor az durva, jobbulast, a dokik mit mondanak? Esely?
2017. jún. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!