Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 6honapja ugyanazt az etelt...

6honapja ugyanazt az etelt ettem.2300-2600. csak noveltem a kajat de ugyanazt ettem. Neha voltak csalasok de elmennek. Most 4napja nem birok mar majdnem semmit megenni. Meg a viz is zavaro mar. Mitol?

Figyelt kérdés
2017. jún. 28. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Mert az agyadra ment a sok agymenés.

Nem kell mindig ugyan azt enni, mert megundorodsz tőle.

2017. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változtass az étrendeden, legyen benne változatosság. Nem sok ember képes rávenni magát arra hogy hosszútávon minden nap ugyan azt egye.
2017. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
változatosan kell enni, nem pl az unalmas csirke rizs brokkloli baromságot. heti 1-2x szoktam lazacfilét sütni, néha hekket, kb bármilyen zöldséget, édesburgonyát (egyik kedvencem), laktató, sütőtök ízű és megehetsz belőle 1 kilot, abban van annyi kalória mint egy tábla milkacsokiban. csak ezzel jól is laksz és vannak benne hasznos anyagok. A növekedésed meg nem attól fog múlni, hogy 150 vagy 153 g fehérjét viszel be, ne legyél ilyen merev (mert szerintem az vagy ha 6 hónapig csak egyet eszel.) Szóval gondolom az van amit az első írt, megundorodtál. egyél normális kajákat.
2017. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Egyel mást is. Ennyi.
2017. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!