Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A cukorbetegségre kapott...

A cukorbetegségre kapott injekciótól gyorsabban fejlődök?

Figyelt kérdés

Cukorbetegséget diagnosztizáltak és injekciós tűvel kell beadni magamnak az inzulint.

Úgy tudom ez az anyag segít az izomépítésben, ha kicsit túladagolom, akkor gyorsabban fogok fejlődni vagy jobb izomzatom lesz?



2017. jún. 29. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél fogyatékos légyszives.
2017. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge troll.

Az inzulin komoly anyag. Egyszer nem figyelsz oda, aztán véged, örökre. Nagyon oda kell figyelni, hogy mit-hogy csinálsz, ha inzulint tolsz.

2017. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit túladagolod összeteheted a kezed ha túléled.
2017. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inzulint a szervezet termel az viszi be a vérbe a cukort . Én egyes tipusú cukorbeteg vagyok mivel a szervezetem nem termel inzulint így külsőleg ( inekció) kell ba juattom a szervezetembe az inzulint . Oda kell rá figyelni nem fog gyorsabban fejlődni ha tul adagolod max hamarabb dobod fel a talpad .
2017. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!