Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrend kialakításá...

Bence.043 kérdése:

Tömegnövelő étrend kialakításához szeretnék segítséget kérni. Milyen ételeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 171cm magas és 64,7 kg. 3 hónapja elkezdtem edzeni.Akkor csak 60 kg voltam. Szeretném ha a fejlődés még látványosabb lenne, ezért szeretnék segítséget kérni. Szeretnék minél több izomtömeget felszedni, tömegnövelő szerek segítsége nélkül.Milyen dolgokra figyeljek oda? Miket egyek, és mikor? Jelenleg csak fehérjét iszok edzések után.(100% whey protein-Scitec Nutrition)

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. júl. 3. 14:40
 1/5 Cortez70 ***** válasza:

Fehérje: húsok, tojás, turo, protein tapkieg, de szamolhatod a növényi fehérjéket is.

Ch: zab, rizs, bulgur, krumpli, teszta, tk kenyér, zöldségek, gyümölcsök...

Zsír: lenmag olaj, magvak, kokuszzsir, oliva, stb.

De ehetsz sokmindent, a neked kellő makróbevitel legyen meg. Tápanyag tablazatokban látod, hogy miben mennyi a fehérje, zsír, ch.

2017. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért iszol edzés után fehérjét? Tényleg csak kiváncsi vagyok
2017. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha csak és kizárólag az izom morfológiai fejlődése a lényeg, akkor tökmindegy hogy mit, a lényeg hogy eleget.
2017. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert azt olvastam, hogy a szervezet sokkal jobban tudja hasznosítani a bejuttatott tápanyagokat rövidesen az edzés után.
2017. júl. 3. 20:25
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
A sima kaját is tudod hasznosítani, nem csak a tapkieget.
2017. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!