Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétában beleférne egy csalóna...

Diétában beleférne egy csalónap ami nagyon fullos lenne?

Figyelt kérdés
Csak azt enném amit meglátok és megkívánok..🙄

2017. júl. 5. 18:07
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Van mikor belefér, ha nem keszulsz versenyre 1-2 hét múlva és be vagy laposodva.
2017. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem készülök versenyre😁 es abszolút hobbi az edzés 😃 utána folytatnám tovább a diétát ez így okés lenne?😊
2017. júl. 5. 18:15
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Így teljesen okés.
2017. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, milyen gyakran s ez mennyit jelent. Mert láttam már embert, akinek 1500 kcal alatt volt a normál napja és csalónapon betolt 5-6000 kcalt... Az kissé megterhelő lehet a testnek.

Plusz ha sokszoros mennyiségű szénhidrát vagy zsír megy be, attól rosszul is érezheti magát az ember. Nekem a tripla kalória is betenne, pedig amúgy nem érzékeny a gyomrom (dupla fölé ritkán megyek, az pedig még OK, bár azt sem tartom a legegészségesebbnek, rendszeresen semmiképp).

Megszorító étrendeknél megárthat, ha egy régóta került ételt eszel.


Úgyhogy az extrém esetek nem ajánlottak, amúgy néha mehet. Van, akinél elvi alapokon sem fér be a kilengés, de az nem kérdezi meg ezt.

2017. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1500 kalória alatt vagyok, sajnos ennyivel szálkásodom.. olyan 3-4ezer kaloriara gondoltam
2017. júl. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!