Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin szedés 5 hónap edzés...

Kreatin szedés 5 hónap edzés után?

Figyelt kérdés

Lassan 17 éves vagyok, 5 és fél hónapja edzek saját testsúllyal, a hét minden napján, heti 6x kemény edzés, a 7. napon különbözö gyakorlatokat gyakorlok, az étrendem rendben van, megvan a napi fehérje, iszok fehérjét edzés után, szedek vitamint, alvás elött iszok 1 adag kazeint is, vettem kreatin monohidrátot, de már vannak kételyeim, azt szeretném kérdezni, hogy ennyi idönyi edzés után elkezdhetem e már szedni, mert olvastam h 1 év jo lenne elötte, mert ha most elkezdem, és késöbb megáll a fejlödés, akkor nem tudom már elövenni a kreatint mert nem fog már dobni rajtam, ellenben ha 1 év után kezdtem volna el.

Szoval ez tényleg ennyire szabályszerü, vagy szedhetem már most is? Már megvettem és szedném..

Köszönöm a válaszokat!:)



2017. júl. 6. 17:34
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Most is mehet a kreatin.
2017. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok az edzés. Fontold meg, hogy csökkented heti 3-4-re, mert így lehet, hogy nem fogsz fejlődni.
2017. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gondolom azt hiszed h a hét minden napján ugyan arra az izomcsoportra gondolsz, pl minden nap csak fekvö meg pl has, ha ugy lenne igazad lenne, mert tudom, akkor nem tudná magát kipihenni az izom, de én nem ezt csinálom, minden nap más izomcsoportra edzek, és ki tudnak regenerálodni...

Szval köszi, de légyszi az eredeti kérdésre szeretnék választ kapni!

2017. júl. 6. 18:27
 4/5 A kérdező kommentje:

Ugyan arra az izomcsoportra edzek*

Bocsi:D

2017. júl. 6. 18:28
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
A kérdésedre válaszoltam.
2017. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!