Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Túledzettem volna magam?

Túledzettem volna magam?

Figyelt kérdés

Havi átlag 20 napot járok, keményen edzek. A testem full szálkás színizom. VISZONT kb két héttel ezelőtt észrevettem, hogy megvan feszülve az izmom, nincs meg az edzés utáni pumpált érzés. Egy nagyon pici hőemelkedésem is volt. Ugyan ugy növök viszont nem érzem. Lehet tulterheltem volna magam és nem regenerálódtak volna az izmos? Keves zöldséget ettem az elmult időben ez is közrejátszhat?

Meg annyit h nem szedek semmi tapkieget meg ezeket a xarokat.



2017. júl. 6. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemtudom biztosra, talán a nagy meleg lehet az oka?
2017. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat nap szünet, majd 2x lementem es újból előjött. Illetve szex utan eszméletlen izomlázam lett a fenekemben felso combomban es a vadlimban. Ez normalis viszont ugy ereztem h ez a megszokott izomlaznal tobb mivel mar szinte kényelmetlen érzés volt. Olyan érzés volt mintha a sípcsontomat nyomná az izom de nagyon kellemetlenül! ( keveset edzek lábra(
2017. júl. 6. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem megy a szex a csajszival bevállaolm hejetted :'D
2017. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond! Viszont olyan fura ez az állapot. Olyan mintha gyenge lennek egy kicsit. Az még lehet baj h pl amikor mellre edzek akkor kb egész edzésen csak fekve nyomok?
2017. júl. 6. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!