Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen csuklóbandázst ajánlatok?

Milyen csuklóbandázst ajánlatok?

Figyelt kérdés

Szorító/bandázs nem tudom hogy nevezik pontosan.

Fontos szempont hogy könnyedén fel tudjam venni, és nyilván legyen tartása.

Ára jó lenne ha 5000be beleférne.



2017. júl. 6. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egész strapabíró.

2017. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amit linkelt az 1. válaszoló, én azt használom. Néhány tekerés, és fent is van. Fél éve használom, 4-5 gyakorlatnál. Amit néztem még shp.builderen, ez volt a legjobb, és még nem is drága.

Nem hibátlan, például: Mintha az egyik hosszabb volna, mint a másik, ezért a bal csuklómon csak jobban meg kell szorítani.

A másik hibája talán az, hogy nagyon elszorítja a kezemet. Ahogy próbálgattam haverom néhány csuklószorítóját talán nem szorítottak ennyire. Megoldás, csak annyi, hogy ha lenyomtad a szériát, akkor rögtön leszeded. Én csak a tépőzárat a legszélére ragasztom, aztán csak megszorítom.

2017. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert haverodnak milyen csuklószorítói vannak?

Azzal a scitecessel az a bajom, hogy csak kékbe van.

2017. júl. 7. 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak valami olcsó sz*r. Forintra átváltva 1000 forintot ér. 4-5x tekerhető át, így még a térdedre se teheti. A tápőzár meg már elenged.

Amúgy én is vettem volna más színbe, de csak ez volt. De, ha megnézed a shop.builderen, több, jobb csuklószorítót nem találsz.

Esetleg biotech usa-ban nézzél szét.

2017. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nézegettem sokat, viszont egyáltalán nem értek hozzá. Viszont jó lenne egyet beszerezni, mert már kézisúlyos nyomásoknál a csuklóm miatt nem tudok fentebb menni.
2017. júl. 7. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is sokat keresgéltem csuklószorítókat, viszont nem találtam. így utólag is azt mondom, hogy megérte megvenni.

Esetleg, ha kiválasztasz néhányat, akkor segíthetek választani.

2017. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Láttam MadMax márkájút. Arról vélemény?

Ővből madmaxes van és az nekem bevállt.

2017. júl. 7. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!