Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak szülés után, h...

Mit csináljak szülés után, h eredményes is legyen? Milyen diétát és sportot ajánlatok? És

Figyelt kérdés
Én 2015ben szültem az első fiam,rögtön 2016-ban a második fiam.Most 7honapos a pici és szeretném visszanyerni eredeti állapotom.Nem húztam sokat,de ugye nem is tudtam leadni,mert rögtön megint terhes lettem.8-10kg le szeretnék adni.De nem is a fogyás a lényeg számomra,hanem a fittseg és h újból feszes legyek.A hasam katasztrófa(servem lett és logo maradt,hiába ment le a felesleg)
2017. febr. 21. 12:31
 1/1 anonim válasza:
En mar a terhesseg utan 6.Heten elkezdtem hasizom gyakorlatozni a doki tanacsara. Nyugodtan kezdd el fokozatosan es mellette csinalj zsiregeto tornat is, a neten talalsz sok videot.
2017. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!