Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzésrutinnal tudnám...

Milyen edzésrutinnal tudnám elérni leghamarabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


162cm 49kg vagyok, nincs nagyon felesleg rajtam, talán egy pici a hasamon meg a combomon.


Szeretnék viszont formásabb alakot, illetve izmokat :D


Kb hasonló alakot tűnzék ki célul, mint Michelle Lewiné ( [link] )


Ennyire kockahasam valószínűleg nem lesz, de a célom a kicsit homokórásabb forma, vékony derékkal és nagyobb, kerek popsival.


Tudnátok ajánlani edzésrutinokat? Kerestem sokat youtube-on és google-ban is, de kíváncsi lennék az itteniek javaslataira is.


Jelenleg kardiózok, felülésezek és lábra illetve karra is edzek gépek segítségével. Heti 3x járok edzőterembe.


Az erőemelés jó ötlet? Egyéb javaslatok? Mit hányszor?


Nem akarok a ló túloldalára sem átesni, nekem nem tetszik amikor egy nő izmosabb a férfiak többségénél.


Köszönöm szépen az ötleteket! :)


2017. júl. 7. 18:33
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
100%

Naturalban sosem leszel nagyon izmos, ezen ne aggódj. Eleve huszadannyi tesztot termelsz mint egy férfi és a férfiak sem lesznek kox nélkül marha izmosak.

Nagy súlyos guggolas, kitörés, merevlabas felhuzas kell a jó farizomhoz. Teljes testre kellene edzeni, úgy lesz jó a forma. És a célnak megfelelő etrenddel.

2017. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit az 1. válaszoló ír azzal 100%-ban egyet értek. Pont ugyan ezeket írtam volna én is. Nem kell félned, hogy túl izmos leszel.
2017. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat:)


Akkor nekiàllok:)


Mennyire kell szigorùan venni az ètkezèst? Nem szeretem a kalóriàkat szàmolgatni:/ illetve akkor semmi süti, csoki gondolom.

2017. júl. 8. 15:30
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
A makrokat számolni kellene nagyjából, azon múlik a legtöbb. És igen, nem sok csoki fér bele.
2017. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!