Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most kell gyors ch edzés után...

Most kell gyors ch edzés után rögtön vagy nem kell?

Figyelt kérdés

Nagyon megoszlanak a vélemények erről. Ugye minden builder oldal azzal van tele h KELL a gyors szénhidrát az edzés utáni turmixba, meg ilyen kapu meg olyan raktárak visszatötése. Viszont olvasgattam itt, és sokan írjátok hogy semmiféle gyors szénhidrátra nincs szükség kondi után.

Eddig én mindig megittam 40g cukrot edzés után, panasz eddig nem volt miatta, nem híztam stb. De akkor mégsme szükséges ez? Elég a csirke, rizs edzés után? Ha igen, akkor a gyors szénhidrát tényleg felesleges?



2017. júl. 7. 19:34
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
49%
Nem kell. Nem merül le egy edzés alatt a tápanyag raktár, nincs anabolikus kapu vagy ablak vagy bármi ilyen baromság amit a tapkieg cégek hajtogatjnak, hogy vegyed a termékeket. A napi össz kajabevitel számít, nem az, hog ment-e gyors ch edzés után.
2017. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
55%
Amúgy a rizs sem lassu ch szóval azzal is szépen lehet tölteni.
2017. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Klanwarrior ***** válasza:
69%
Felesleges, nincs anabolikus ablak, marketing az egész. Valahogy el kell adniuk a cukros tömegnövelőket...
2017. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nyugodtan kivonhatom a dextrozrt az edzes utani turmixbol. Hamár itt tartunk, fehérjeturmix kell edzes utan??
2017. júl. 7. 19:58
 5/9 Cortez70 ***** válasza:
74%
Az sem fontos, ha megvan szilárd kajából a napi kb 2g x ttkg fehérjebevitel. De sok embernek jól esik leguritani edzés után egy turmixot, nincs ezzel gond. Csak nem muszáj ha anélkül is megvan a bevitel. Vagy azt bele szamolod és azzal együtt legyen meg.
2017. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy akkor edzes utan hany perccel menjen a csirke rizs?
2017. júl. 7. 20:56
 7/9 Cortez70 ***** válasza:
Amikor tudsz enni, bármikor. Nincs előírás erre.
2017. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miert lett így lepontozva az 5. Valasz?
2017. júl. 8. 08:27
 9/9 Cortez70 ***** válasza:
Csak simán lepontoznak páran akik utálnak, de nem gond.
2017. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!