Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek mi a kedvenc tiszta...

Akos000 kérdése:

Nektek mi a kedvenc tiszta kajátok?

Figyelt kérdés
Nekem az édesburgonya párolt zöldséggel és csirkemellel viszi a prímet. De nagyon szeretem a 100% ig teljes kiőrlésű lisztből készített pizzát light sajttal és csitkemellel, deszzertnel meg a túró-édesítő-jamajkai aroma-fehérje -natúr joghurt a kedvencem . Ti mit esztek a legszívesebben? Hátha merítek pár ötletet :)
2017. júl. 7. 20:49
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
Hal rizzsel, zöldséggel, zablisztes palacsinta. De jó az a pizza is amit írtál.
2017. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem a házi nutellát. Isteni finom, csak nagy akaraterő kell hogy csak a napi kiszámolt adagot egyem meg belőle.(ugy készítem hogy megveszek kb fél kiló mogyorót, megpucolom majd 20 g olíva olajjal, édesítővel és egy pici vízzel össze darálom , aztán adok neki olvasztott 81%os csokit meg kakaóport)
2017. júl. 7. 21:03
 3/11 anonim ***** válasza:
kedvenc kaja a steak édeskrumplival, édességnek van egy nagyon finom zabos mákos meggyes piskóta receptem nagyon nagy kedvenc
2017. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a dupla sajtos McRoyal és a Big Mac. Még sosem láttam rajtuk piszkot, és finomak.
2017. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Esetleg le tudnád írni a meggyes mákos zabos süti receptet?:) vagy tudnál egy receptet linkelni?
2017. júl. 7. 21:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Főtt füstölt tarja felkockázva, tormába, mustáreba forgatva rántott karajba töltve, steak burgonyával.
2017. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A tonhal saláta.Tonhal,paradicsom,kígyóuborka,jégsaláta,lila hagyma.
2017. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tojás és zöldség szinte bármilyen formában, nem tudok sorrendet meghatározni, rengeteg kedvencem van. Most épp tojásos sült karfiol van a hűtőmben, az az egyik legnagyobb kedvencem.

De a nyúlpörkölt is remek s a sült lazac is.

Vagy a mákos süti liszt nélkül, de a zabos vagy rizses rántotta is bejön (ha nem is annyira, mint a krumplilisztes).

2017. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező,a pizzának leírod a receptjét?:)Amit te csinálsz.
2017. júl. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Töltött cukkini, házi gyros, füstölt hal (magamnak füstölöm), zöldség krémleves.
2017. júl. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!