Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezért nem tudom emelni a súlyt?

Ezért nem tudom emelni a súlyt?

Figyelt kérdés

Fekvenyomásban piramisban megyek felfele.

82.5x5 85x5 87.5x5 90x5 és 92.5-be kéne 5-öt belenyomni,de már hetek óta nem sikerül.Azért,mert ezek a felvezetők elveszik az erőmet?Kezdjek egyből 92.5-tel?



2017. júl. 10. 23:17
 1/8 Klanwarrior ***** válasza:
Ha ragaszkodsz a piramishoz, akkor szedd ki a 90x5-öt, vagy szimplán cseréld meg a 92,5-tel.
2017. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
Én nem aproznam el ennyire. Pár felvezető után nyomnék a 92,5-be tobb sorozatot. Minek előtte annyit nyomni nokedli sulyba?
2017. júl. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

Kerlek szepen igy kell csinalni -->

Jol bemelegitesz

Majd bemelegites utan csinalsz 4 szeriat+ bemelegitesnek es utana kezded el a normalisat

Vazolom hogy megertsd


Bemelegites --> 20kg --> 1x5

Bemelegites --> 45kg --> 1x5

Bemelegites --> 62,5kg --> 1x3

Bemelegites --> 82,5kg --> 1x2


MUNKASOROZAT --> 92,5kg --> 3x5


Valahogy igy es ilyen sulyokkal

2017. júl. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen

De akkor ebbe a 7 sorozatba számoljam bele az ilyen bemelegítőket is?

2017. júl. 11. 10:14
 5/8 A kérdező kommentje:
7 sorozatot kell csinálni,az van megadva az edzéstervben
2017. júl. 11. 10:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj itt vannak jo tervek

[link]

Toltsd le valamelyiket ehhez az eroszinthez egy kezdo edzestervet ajanlok pl. Starting Strength

Kitoltod a tablazatot es masik oldalon ott az edzes


Ha elakadsz akkor visszaveszed a sulyt, azaz deloadolsz

Ha mar sokszor elakadsz akkor vagy a kajaval van a baj vagy edzestervet kell valtanod

2017. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azzal már rég végeztem.Eljutottam vele 105x5-ig fekvenyomásban.Csak most valamiért szétestem.Januárban volt egy deload,onnantól csak gyengülök.
2017. júl. 11. 11:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, addig nyugodtan csinálhatod, amíg nem leszel olyan szinten, amilyenen voltál. Igazából nem erőszintre van szabva, hanem addig kell csinálni, amíg fejlődsz vele, ha már nem fejlődsz vele, akkor utána nézhetsz középhaladó programoknak.

Amiért nem fejlődsz, visszafejlődsz, annak sok oka lehet. Pl. rossz technika/kivitelezés, rossz étrend, kevés pihenés, stresszes élet, nem adod oda magad az edzésen, egyéb lelki okok stbb..

Csak annyit tudok ajánlani, hogy az egy jó edzésterv, nagyon sokat lehet fejlődni vele, ha jól kajálsz, mindent jól csinálsz.

Amúgy lehet jobb lenne, ha kitűznél magad elé egy célt, pl. "x időre visszatérek a régi erőszintemhez"

2017. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!