Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erőemelő versenyre készülök....

Erőemelő versenyre készülök. Most tömegelésnél érdemes e figyelmem arra, hogy minél kevésbé zsírosodjak? Vagy zabáljak, mint az állat, hogy minél nagyobbat tudjak emelni?

Figyelt kérdés
-80 kg-s súlycsoportban fogok indulni.Most vagyok 72 kg.Augusztusban tervezek undulni a Muscle beach-en felhúzásban.Meg talán fekvenyomásban is.

2017. jún. 12. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra figyelj szerintem, hogy maradj 80 kiló alatt addig, és kész :) én úgy lőném be az étrendet, hogy addigra 78 körül legyek.
2017. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyivel húzol fel?Hány éves vagy?
2017. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19 és 200-at tervezek
2017. jún. 15. 22:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan kérd ki egy erőemelő véleményét! :)

Én arra figyelnék, hogy a súlycsoportomban maradjak és időközönként maxolnék illetve az egész edzésprogramot a felhúzásra építeném de jól járnál ha felkeresnél egy profi erőemelőt, ha csak időközönként látna és tudna újat mondani az is nagy segítség!

Sikeres felkészülést

2017. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Hol beszélhetnék profi erőemelővel?

A súlycsoportomból mem fogok kiesni,esélytelen,hogy hízzak addig 8 kg-t.Szálkásítás elött,rendesen bezsírosodva voltam 75-76

2017. jún. 16. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2017. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy akkor Czégény Csabát ajánlom ,az ő tanítványait ismerem és elég jó felkészítést ad de az árakkal sajnos nem vagyok tisztában semennyire sem!
2017. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!