Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőknek mért jobb a heti 3...

Kezdőknek mért jobb a heti 3 nap teljes test edzés mint az osztott?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hogy a tested hozzászokjon, megtanuld a gyakorlatokat. Azt mondják ezt két hónapig is kell így csinálni, de szerintem két hét bőven elég. Utánna valamilyen osztott.
2017. júl. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert nem jó az elején ha brutálisan leedzel egy izmot, hozzá kell szoknia.

Fölösleges hogy az elején egy egy izomvsoportodban legyen erős izomláz, jobb az összeset megterhelni.

Amúgy az elején 1 hónapig ÁTMOZGATÓ edzéstervet illene csinálni, ami arról szól, hogy kis súlyokkal 20 ismétléseket nyomsz, ezzel megtanulod a gyakorlatokat, és hozzászoksz az edzéshez. Egy átlag puhány embernek szerintem ennyi minimum kell.

2017. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljes testes edzés sokkal célszerűbb az első 1 évben szerintem.
2017. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezdőknek és újrakezdőknek 1-2 hónapot átmozgató edzést szoktam javasolni. Hozzá kell szoktatni az ízületeket (csak hogy egy példát mondjak a srác lejött edzeni eddig még soha nem edzett aztán egyből nekilát fekvenyomni batár súlyokkal és ráadásul iszonyat szabálytalanul aztán másnap jön hogy fáj a csuklója meg a könyöke...)


Illetve ez idő alatt megtanulod a gyakorlatokat helyesen végezni, megtanulod a helyes levegővételt, a helyes testtartást és közben a helyes étrendet is.


Aztán a harmadik hónapban nekifogsz egy bontott edzéstervnek maximális tudással és akarattal aztán határ a csillagos ég.


Sok sikert.

B&D

2017. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az 1. évben semmivel se fogsz olyan gyorsan fejlődni mint a teljes testes edzéssel. Akkor még kis súlyokkal dolgozol, gyorsabban regenerálódsz és a legelején edzésről edzésre tudod növelni a súlyokat.
2017. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!