Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan edzitek le a hasatok...

Ti hogyan edzitek le a hasatokat? (akik edzenek rá külön)

Figyelt kérdés
2017. júl. 13. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasprés + plank.
2017. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasprés súllyal, plank, fuggeszkedve labemeles. Ezeket valtogatom, meg kap azért guggolásnál és felhuzasnal is.
2017. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasprés súllyal általában.
2017. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gépen csinálok hasprést, hogy tudjam növelni a terhelés es mellette plank. Ez bőven elég.
2017. júl. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En csak labemelest csinalok. Nem tudom pontosan mi a gyakorlat neve. De van egy eszkoz ami egy rudra van felakasztva. Abba berakod a felkarod es tamasztod magad. Es nyujtott labemelest csinalsz. Nekem nagyon bejott.
2017. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a hasazés a lábnaphoz van csapva.


"A" hasedzés. Római padon, enyhe negatívba rakva 20 felülés. Kpvetkező sorozatot már úgy csinálom, hohy 10-et, egy 10kilós tárcsával, aztán 10 súly nélkül. A harmadikat 15 kilóssal, de ugyanígy nyomom.

A negyedik szintén, aztán ptödiknék vissza 10-esre, és annyit, amennyi megy, aztán a maradékot, hogy meglegyen a 20, súly nélkül.

Kövi gyakorlat függeszkedve láb előreemelés 10-szer, majd hajlítottlábas térdemelés 10-szer. Másodiknak ugyanez csak 3-4 kilós kézisúlyzóval a lábam közt, tehát 10 láb emelés, és 10 térdemelés. Harmadik, negyedik ugyanez. Ötödikre ismét súly nélkül a 10-10.

Ez után, ha van még kedvem, rúddal állva törzsforditás 5x10.


"B" Hasedzés


Első gyakorlat hasprés gépen 1x20, 4x10

Második gyakorlat törzsforditó gép 5x10 jobb, 5x10 bal

2017. aug. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!