Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 198cm vagyok es 77 kg es 17...

198cm vagyok es 77 kg es 17 éves reggelire hány gramm zabbpehelyhet egyek?

Figyelt kérdés

#Zabbpehely
2017. júl. 13. 23:59
 1/5 I noor Y válasza:
Sajnálom de ezt senki nem tudja neked megmondani!!;)
2017. júl. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennie kell minimum 100 g nak
2017. júl. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De miért mi mondjuk meg, hogy te mennyi zabpelyhet egyél?
2017. júl. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg 0 és 300 gramm között valahol, de ezt mégis honnan tudjuk? Nem kötelező enned semennyit, de ha neked a nagy, szénhidrátos reggeli való, kevés étkezésed van s nagyon aktív vagy, akkor elég mesés számokat is el tudok képzelni.

Nem tudom a szénhidrátkeretedet s azt sem, hogy hány étkezésed van s azok közt hogyan akarod megosztani a szénhidrátbevitelt s egyáltalán, hány kiló zabkását tudsz megenni egyszerre, ha azt az ételt választod (nem mintha mindenki négyszeres vízben főzné a zabot, szóval ez az infó is ott van ilyenkor)... Ha pedig ezeket tudod, akkor bizonyára ki tudod számítani magad is a zabpehelymennyiséget.

2017. júl. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Neked kell tudni, hogy mennyi ch jó az etrendedbe és ezt hogy osztod fel. Lehet akar nulla gramm is és többszáz gramm is, akkor is össze lehet hozni az étrendet. Te neked kell kitapasztalni, hogy számodra mi a jó. Erre nincs mindenki számára működő képlet.
2017. júl. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!