Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez miért van, szálkásításkor...

Ez miért van, szálkásításkor erősödés?

Figyelt kérdés

Régen mikor tömegeltem, nem tudtam bicepszezésnél átlépni egy súlyt (33kg-ot). Akármit csináltam, nem sikerült, mindig stagnáltam és néha vissza is estem.

Elkezdtem szálkásítani és kicsit romlott a teljesítményem, szóval még kevesebbel ment a bicepszezés.

Már leadtam kb. 7-8kg-ot és most valamiért elkezdtem nagyon erősödni. Kalória mínuszban vagyok és nagyobb súllyal bicepszezek, mint mikor tömegeltem.

Ez engem nem zavar, de tudni szeretném mitől van.

Miért kezdtem el kalória deficit mellett erősödni, annyira hogy túl léptem a 33kg-ot?



2017. júl. 15. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Emelted a fehérjebevitelt?

Amúgy örülj neki,ha van,ilyen!

2017. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, vagyis nem tudom. Csak a kalóriákat számolom, mert nagyjából tudom, hogy amit eszek, az megvan 2g/ttskg fehérje.
2017. júl. 15. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!