Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Járok gyúrni de nem viszek be...

Járok gyúrni de nem viszek be annyi fehérjét amitöl még jobban fejlődnék, nem lesz ettol zsirom?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy tartom ezt az izom réteget amit elértem, de ha gyurok akkor is égetek zsirt nem?

2017. júl. 15. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi van? Zsírt akkor szedsz fel, ha kalóriatöbbletben eszel, gyúrástól függetlenül s akkor fogysz, ha deficited van.

Ha túl kevés a fehérje, izmot bontasz. Nem teljesen egyértelmű, mi a túl kevés, valahol 1 és 2 g/feleslegmentes ttkg körül van a normális szintje, több dologtól függ. Ha biztosra akarsz menni, legyen 2, mi a nehézség a bevitelében?

2017. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Jól írja az első. Zsírt kalória pluszban szedsz fel. Leadni meg kalória mínuszban tudod. Ha nincs meg az elegendő fehérje, akkor nem izmosodsz. Kalória mínuszban meg izmot is vesztesz, ha nem elegendő a fehérjebevitel.
2017. júl. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor ha gyurni jarok de eszek annyi feherjet amennyit kellene akkor lerombolom az izmot amit a mostani adaggak értem el? Akkor tulajdonképpen ugyanott állok rombolom es egyszerre tartom is a szintet. Mert valamennyire megizmosodtam a szokásos feherjebevitellel amit most is tartok.
2017. júl. 16. 09:04
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Kell napi 1,5-2 g x ttkg fehérje a fejlődéshez. De ez nem elég feltétel, izomnövekedéshez kalória plusz is kell, ha már nem vagy kezdő. Kevés fehérjével és kevés kalóriával nem fogsz tovább fejlődni.
2017. júl. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagyis ilyen esetben tartom a felszedett izmot?
2017. júl. 16. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!