Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elég heti 6 sorozat guggolás...

Elég heti 6 sorozat guggolás és fekvenyomás? Nem túl kevés a volumen?

Figyelt kérdés

Hétfő-péntek van 3 sorozat guggolás és fekvenyomás.Ez összesen csak heti 6 sorozat.De ezzel a tervvel fekvenyomásban 90-ről 107.5-re,guggolásban 125-ről 142.5-re,felhúzásban 155-ről 172.5-ig jutottam 5 ismétléses maxokban,nem 1RM,ezek 5RM-ek voltak.

De most átálltam az osztottra,heti 13-15 sorozat mellre meg lábra,19 sorozat fekvenyomást csinálok és nem fejlődök,gyenge vagyok.Szálkásítottam és sokat gyengültem.És nem vagyok képes visszahozni a régi erőszintem,meg vagyok akadva.Szóval visszatérnék a régi edzéstervemhez,amiben iszonyat alacsony a volumen szerintem.



#intenzitás #edzésterb
2017. júl. 17. 20:54
 1/5 A kérdező kommentje:
*10 sorozat fekvenyomást?
2017. júl. 17. 20:55
 2/5 A kérdező kommentje:
*10 sorozat fekvenyomást csináltam osztottal
2017. júl. 17. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja az elég alacsony volumen volt, de ha működik akkor csináld azt, esetleg az arany középút se rossz megoldás. Azon meg ne csodálkozz ha szálkásítás alatt gyengébb vagy, mint amúgy.
2017. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A szálkásításnak már több,mint 2 hónapja vége.Egy helyben toporgok,a régi erőszintemet sem vagyok képes elérni.Ezért gondoltam,hogy visszatérek a jól bevált tervre.Az intenzitás viszont elég magas volt bent.

Arany középút alatt mit értesz?

2017. júl. 17. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy csináltál régen pl. heti 6 sorozatot valamelyik izomcsoportra, most csinálsz mondjuk 13-at. Akkor ha ezt levinnéd 8-9re lehet ugyanúgy zsír lenne. Vagy csináld amit régen ha tudsz vele fejlődnk. Ami egyszer működött az másodszor is fog.
2017. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!