Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol tudnék viszonylag olcsó...

Hol tudnék viszonylag olcsó (szója) fehérjét venni? Bulgarian light?

Figyelt kérdés

Azért szója, mert az olcsóbb, mint a többi. Egyébként pedig utánanéztem, és nem ártalmas, ezt a nézetemet pedig a szójafehérjéről nem fogom megváltoztatni, amíg valaki egy (inkább több) kutatással nem támasztja alá, hogy ártalmas.


A másik dolog:

Középhaladóként milyen eredményeket érhetetnék el minimális kalóriadeficittel (kb. 10%), plusz nagyon alacsony volumenú / magas intenzitású mindennapos edzéssel?


Egészen pontosan így nézne ki a komplett edzésterv, összesen 2-3 gyakorlattal:


Hétfő:

Deadlift: 3x3 (90% körül)

Szerda, péntek: Deadlift 3x5 (75-85% körül)

(minden héten +2.5kg)


Hétfőtől péntekig pedig:

Fejfölé nyomás: maxolás addig amíg nem kezd lassulni a rúd felfelé (tehát 1x1 majdnem 1RM-ig)

Fekvőtámasz: 4 x amennyi megy

1 óra séta 20 kg-s hátizsákkal (aerob)


Az edzésterv azért ilyen, mert rohadtul eltűnt minden motivációm az edzéstől és a rendes kajától, ezzel hamar megvagyok, leedzi az egész testem, és nem igazán megterhelő.



2017. márc. 19. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


[link]


Ezzel jobban jársz szerintem.

2017. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Bulgarian Light nem való kalóriadeficithez. Ha minimalista programot keresel, akkor csinálj valami Martin Berkhan féle dolgot.
2017. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodok feltétlen a deficithez, inkább recomp érdekelne. A mindennapos edzést azért tartom jobb megoldásnak, mert könnyebb rávennem magam az edzésre (szemben a heti 2 teljes testtel, ahol mindkét alkalommal brutális mennyiségű gyakorlat van, de hé, csak heti 2..).
2017. márc. 19. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor sem a Bulgarian light a megfelelő a te céljaidhoz.

Martin Berkhan munkájába nézz bele mondom. Nem a heti 2 teljes testet javasolja.

Összegyűjtöttem pár hasznos linket neked.

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!