Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Feltétlenül fontos, hogy...

Feltétlenül fontos, hogy fehérjedús étrendem legyen tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés
Sajnos anyagilag nem engedhetem meg magamnak, hogy csirkemellet, halat stb. egyek minden egyes nap. Ez esetben mi ajánlott, esetleg tömegnövelő?

2017. júl. 19. 17:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen így értettem :) már másodszor hiszed, hogy beszólok miközben meg nem is volt szándékomban...

Csak itt te vagy az atyaúristen a gyk-n... szóval csak arra utaltam, hogy valószínűleg nem leszek akkpra mint te... mivel azért az itt válaszolók többsége látott már legalább 1 fotót rólad.

2017. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy munkahelyemen, családban, rokonságban mindenki folyton azzal poénkodik, hogy meddig növök még, meg túl izmos vagyok... meg tömöm a porokat ugye... fel vagyok fújva...

Teremben meg kapom az ívet az ottani ismerősöktől, hogy nem fejlődök, nem csinálom jól, többet kéne enni...

Képet nem tudok tölteni, le van korlátozva a mobilnetem, csoda, hogy gyk bejön, kb youtube-os jay workout formám van...

2017. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Cortez70 ***** válasza:
Soha nem mondtam, hogy itt én lennék bárki is. Rákos öreg szar vagyok, pont en nem hiszem magamról, hogy király lennék. De hidd azt. Egyébként meg elnézést kertem és le sem szarod, ugyanúgy fikazol tovább. Pedig ha valaki elnézést ker, akkor el kellene fogadni és lezárni a dolgot. Ennyi.
2017. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!