Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha sok gyümölcsöt eszek az...

Ha sok gyümölcsöt eszek az tényleg segít a fogyásban?

Figyelt kérdés
Állítólag mert felgyorsul az anyagcsere, de az nem számít hogy a gyümölcsöknek magas cukortartalmuk van?
2017. júl. 20. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem annyi, és nem kristálycukor van bennük, ez a zöldségekre is igaz, kevés pékárút egyél, vezesd be a napi 5x kevés kaját+ mozogj.
2017. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem segít.
2017. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A hatékony fogyás titkai:

Kalóriadeficit: mozgással, diétával.

2017. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyes gyümölcsöknek magas a rosttartalmuk, amitől lehet gyorsabb az anyagcsere. De nem éri meg, mivel sok a gyümölcscukor bennük. Nem fog segíteni a fogyásban.
2017. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

heti 3-4 kardio + kalóriadeficit ami kell

törekedj a legjobb minőségű ételekre

2017. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
18%

Jajaj

Az attol fugg milyet eszel.

Pl egy alma, nagyon alacsony a kaloratartalma, telito hatasa van es felkesziti az anyagcsered, tele van asvanyi anyaggal es vitaminnal, rosttal.

Nos mindenkep jobb, ha gyumolcsoket eszel, mint hogy chipset majszolsz, bar nem tudom a gyumolcsok melle mennyit eszel.

Ha betartod a napi fogyasi kaloria beviteled, ami a testsulyodtol es a magassagodtol is fugg,de vegyunk egy atlagos ajanlott dietazasi kaloriaszamot 800kcalt.

Egy atlagos kisebb meretu alma kb 45-50 kcal, tehat mellette meg ehetsz 750kcalt.

A legjobb gyumolcsok: malna 250 gram is nagyon keves kaloriat tartalmaz

Eper

Amik pedig fogyasztanak: dinnye,citrom,narancs,kiwi,ribizli (persze ezt is mennyisegre, nem azt mondjak ezzel, hogyha felfalsz 10 kilo ribizlit akkor fogyni fogsz, hanem helyettesitsd a tizorait, a nassolast egy kis gyumolccsel)

Ajanlom, hogy igyal minel tobbet, de ne cukros vizeket, hanem sima vizet, vagy asvanyvizet, mivel nyar van azt mondom legyen 3 liter naponta. Mivel a viz is segiti az anyagcsere folyamatokat.

Es igen! Igyal Zold teat, 3 csesze mar jelentosen kalorafogyaszto hatasu, raadasul nagyon egeszseges, engem fullosan rendbe tett.

Ha tul forro hozza az idojaras akkor fozd meg es tedd egy uvegbe es tedd a hutobe (persze cukor nelkul, en gyumocsoket szoktam beleb.szni pl epret vagy malnat)

Nem a legjobb,de tenyleg egeszseges, es a tea szinten anyagcsere gyorsito plusz meregtelenito hatasu is.

Es ha van idod mozogj, nem kell orakat eleg napi 10-15 perc, de ha eleg lusta vagy 5 is. Meg ha lassabban is latszik meg a hatas akkor is, egy ido utan jobb lesz meg attol az 5 perctol is.

De ha van kedved ugralokotelezz zenere, nekem bevalt lefogytam mint az allat es kitarto lettem, az ugralokotelezes = a futassal, szoval intenziv.

Na sok sikert:D

2017. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

mozogni szoktam, eddig jobban erősítőgyakorlatok voltak, de most már a kardiót fogom erőltetni

elsősorban intervallum futás meg evezőpad

2017. júl. 20. 12:50
 8/11 Cortez70 ***** válasza:
Nem.
2017. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"mozogni szoktam, eddig jobban erősítőgyakorlatok voltak, de most már a kardiót fogom erőltetni

elsősorban intervallum futás meg evezőpad"

Ez ok, de számold a kalóriákat is

2017. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én képtelen vagyok úgy fogyni, hogy nem minimális a gyümölcs. Ez egyéni, mert míg én csak éhes leszek a cukortól (sokan vagyunk így), van, aki jóllakik vele, legalábbis gyümölcs formájában. Van, akit a sok zöldség is akadályoz a fogyásban, mert nem jól laktat, csak hozza a sok ch-t :) Sokaknak viszont príma, térfogat, rost...


Nem hinném, hogy a gyümölcs gyorsítaná az anyagcserét, az köszöni, megvan jó étrend és aktivitás mellett... S hiába is gyorsítana, ha a gyümölcs miatt durván megugrik az ember kalóriabevitele, azt nem tudja ellensúlyozni.

2017. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!