Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Háromnegyed óra elég egy...

Háromnegyed óra elég egy izomcsoportra?

Figyelt kérdés

Maximum egy perces (gyakran csak fél perces) pihenőkkel.

Naponta egy óra szabadidőm van, amiben az út és az átöltözésen kívül kb. háromnegyed órát töltök a teremben.

Hetente 5x szoktam járni terembe, minden nap egy izomcsoportra edzek (bicepsz/tricepsz valamint láb/has egyszerre).


2017. júl. 20. 19:51
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyi össz sorozat megy rá ez edzésen. De naturalban nics értelme sok sorozatnak, nagyobb izmokra max 12-14, kisebbekre 8-10. És nem kell kapkodni, nem akkor izmosodsz ha keveset pihensz. Nagy sulyokkal simán lehet több perc is a pihenő.
2017. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem sietek, csak nincs türelmem ülni és nem csinálni semmit.
2017. júl. 20. 20:03
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
Ha fel percet pihensz, akkor nem tudsz akkora sulyokkal edzeni. De nekem mindegy, csak leírtam mit gondolok.
2017. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van Corteznek!

Ha unod a pihenőidőt,vádlizz közben, az Sosem árt ;)

2017. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hehe...jó tipp
2017. júl. 20. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem sietek, csak nincs türelmem ülni és nem csinálni semmit."

Én is TMS-et edzem, és ez engem is zavar, hogy sokat kell pihenni. Én mászkálni szoktam, beszélgetni nem szeretek

2017. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!