Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Úgy lehet fejlődni, ha minden...

Úgy lehet fejlődni, ha minden izomcsoportra csak egy gyakorlatot csinálok, de annyit, mintha 3 gyakorlatot csinálnék?

Figyelt kérdés

PL.:

bicepsz - kalapács

mell - fekvenyomás

váll - vállból nyomás fej fölé

láb - guggolás

hát - evezés

tricepsz - lórúgás


és mindből 12x8 (persze nem egy nap az összes izomcsoportra)


2017. jún. 9. 11:15
1 2
 1/14 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell a kisebbekre 12 sorozat. Tricepszre jobb a nagy súlyos homlokra engedés vagy csigás letolás. Vállra ha le van maradva a hátsó vagy oldalsó fej, akkor mehet pár oldalemeles és oldalemeles döntve, mert ott más- más a funcioja a 3 fejnek.
2017. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Kalapács bicepsz helyett egyenesrudas bicepsz? A kalapács inkább formázó, nem tömegező, és inkább alkar + brachiális
2017. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Cortez70 ***** válasza:

Nincs formázó gyakorlat. Egy izom tapadása adott, nem tudod a formáját változtatni, max a méretet. Akinek rövid bicepsz tapadása van annak sosem lesz hosszabb és fordítva. Akinek a háta magasan tapad az sem tudja formálni, hogy lejjebb tapadjon. Nem tudod lefejteni a csontrol az izmokat és arrébb tapsztani. Tehát a izomforma az adott. Genetika.

[link]

2017. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Nyugalom!

"Egy izom tapadása adott, nem tudod a formáját változtatni, max a méretet."

Ez így van, de nem is írtam ilyet.

[link]

Ez passzív csúcsosság fejlesztés.

Az izomhas növekedésével "nyúlik" a bicepsz, mégsem változik a tapadás

2017. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

"passziv csúcsosság fejlesztés"


Ezen beszartam. A bro science díjat a mai napra megkaptad komám.

2017. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor mosakodj meg. Úgy látom itt is a személyeskedés a legjobb módja a bölcsességünk kimutatásának.

Nem vagyok a komád, ha frusztrált vagy, a terapeutádhoz fordulj. Ha a brachialis nagyobb, nyomja feszítéskor a bicepszet. Tedd idézőjelbe a passzív szót.


Kalapácsot ajánlani alap egyenesrudas bicepsz helyett, na az a nagy szakértelem!


A bro science díj így következetesen visszaszáll rád

2017. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Baromságokat beszélsz és nagyon úgy néz ki kettőnk közül te vagy a frusztrált.
2017. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Cortez70 ***** válasza:
Nagyobb lehet a bicepsz és a brachiallis, de ez még mindig nem izomformas. Nézd meg a rengeteg profit, azok sem tudtak formálni, csak nagyobb lett az izom. Arnoldnak maradt csúcsos a bicepsze 10-20 év edzés alatt is, Ferrignonak meg laposabb. Biztos nem értett hozza, hogy kell formálni, hogy csúcsos legyen. Vagy Cutler sem tudott a hasizman formálni, maradt neki ferde. Szóval neked nyugi, és nincs formalás. Ennyi.
2017. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Cortez70 ***** válasza:
Amúgy meg nem ajánlotta senki a kalapácsot, a kérdező írta. Csak abba nem kötöttem bele. De ajánlani nem ajánlottam.
2017. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kétkezes rúddal soha nem bírtam bicepszezni, mindig attól fájdult meg a csuklóm és szúrást éreztem az alkaromban, azért azt a gyakorlatot hanyagoltam is egy idő után.
2017. jún. 9. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!