Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szalay Ricsi jelenlegi formája...

Szalay Ricsi jelenlegi formája hány év alatt érhető el?

Figyelt kérdés
[link]
2017. júl. 22. 01:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Latszik, hogy edz, de ez semmi, mint eredmeny a testepitesben.
2017. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Hát most is senki sem gondolt 130kg-os száraz színpadi formára, mert naturálban nem leszel olyan.

Nyilván tud még izmot felszedni, de így is elég jól néz ki, most naturál emberekhez viszonyítom.

2017. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Natural testepitesrol beszetem. Nezd mar meg mennyi tomeg van rajta, a karja max 35-os. Alacsony, es keves rajta a zsir, ezert tunik kepeken izmosnak.
2017. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy itt a válaszadók közül lenne valaki, aki sokkal jobb és naturál. Tudom vannak páran, de ők nem szólogatták le. Lehet nagyobb, mint 35, vagy pont 35-ös, de sokkal jobban néz ki, mintha 40-es lenne + 15-20kg zsírral.
2017. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Ki beszel itt zsirrol? Izomtoegrol van szo, ami keves van rajta.
2017. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Hát igen, de nem hiszem, hogy a leszólók közül, ilyen szárazon lenne-e rajtuk tömeg.

Nem hiszem, hogy ha pl. te leszálkásítanál sokkal nagyobb lenne a karod.

2017. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Egy olyan is mondhat velemenyt, aki szarabbul nez ki nala, ennyi erovel senki nem biralja a mr.olympia-kat, mert mindenkinel jobban neznek ki.

Mellesleg izmosabb vagyok nala.

2017. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Nyilván lehet róla véleményt mondani, még ha rosszabb is vagy nála, de ilyeneket írni, hogy 150cm, meg 50 kg. Nem tehet arról, hogy alacsony. Hidd el, rajtad is talál akárki gyenge, beleköthető pontot.

Az meg, hogy izmosabb vagy nála, azt ki hiszi el? Ha azt akarod, hogy higgyenek neked,(pl. hogy jobb vagy nála), akkor ne csak mond, hanem a tetteiddel bizonyítsd!

2017. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Irkaltok itt tobb eveket, meg koxot, el vagytok szedulve neki, mikozben sehol semmi, csak alacsony, es szaraz, ezert tunik a KEPEKEN izmosnak.

Azzal meg, hogy izmosabb vagyok nala, arra akartam kilyukadni, hogy semmi okom nincs irigyelni a formajat, es azert fikazni.

2017. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Most hülyeség, hogy mennyi idő elérni. Nem mindenki ugyan onnan indul, valaki alapból zsírosan kezdi aztán bajlódnia kell a szálkásítással, akár fél évig.
2017. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!